18 листопада 2017, субота

Надія для Динамо. Як зіграли суперники українських клубів у єврокубках на вихідних

Чергова невдача Челсі дозволяє Динамо розраховувати на вдалий матч в Лондоні

Напередодні матчів Шахтаря і Динамо в Лізі чемпіонів, а також Дніпра в Лізі Європи НВ розповідає про те, як провели минулий уїкенд їх опоненти в своїх національних чемпіонатах.

Мальме, з яким донецький клуб проведе матч у четвертому турі групового етапу ЛЧ 3 листопада, програв Норрчепингу з рахунком 0:2 у заключному турі шведської першості. Команда Харейде вже не мала шансів потрапити в єврокубки, тому, ймовірно, більше думала про майбутній поєдинок проти Шахтаря, ніж про гру національного чемпіонату, що має слабке турнірне значення.

Мадридський Реал зберіг лідерство в іспанській Ла Лізі завдяки домашній перемозі над Лас Пальмасом. У складі господарів відзначилися Іско, Кріштіану Роналду і Хесе Родрігес, тоді як за гостей забив Ернан Сантана.

ПСЖ збільшив свій відрив на вершині турнірної таблиці чемпіонату Франції до 10 очок після перемоги в Ренні над однойменною командою з рахунком 1:0 і осічки конкурентів. Автором єдиного гола парижан став Анхель Ді Марія на 75-й хвилині.

Мальме - Норрчепінг 0:2
Голи: Куйович, 30, Траустасон, 90+3

Реал — Лас Пальмас 3:1
Голи: Іско, 4, Роналду, 14, Хесе, 43 — Сантана, 38

Ренн — ПСЖ 0:1
Гол: Ді Марія, 75

Наступний опонент Динамо в Лізі чемпіонів 4 листопада, Челсі, зазнав другої поразки поспіль і шостої взагалі в нинішньому сезоні англійської першості, чим посилив свою кризу. На цей раз підопічні Моурінью програли на своєму полі Ліверпулю 1:3. Господарі відкрили рахунок на 4-й хвилині завдяки Раміресу, але точні удари Філіпа Коутинью (двічі) і Крістіана Бентеке дозволили мерсисайдцям виграти. Тим самим Челсі опинився на 15-й сходинці в чотирьох очках від зони вильоту в другий по раунгу дивізіон.

Порту не зіграв свій матч в чемпіонаті Португалії на виїзді проти Уніан Мадейри через погодні умови, які завадили команді приземлитися в Мадейрі.

Маккабі вирвав перемогу у кінцівці дербі Тель-Авіва проти Хапоеля після точного удару від Карлоса Гарсії на 86-й хвилині - 1:0. Здобуті три очки дозволили чинному чемпіону Ізраїлю продовжувати переслідування Хапоеля із Беер-Шеви - у конкурентів по 19 очок.

Челсі — Ліверпуль 1:3
Голи: Рамірес, 4 — Коутіньйо, 45+3, 74, Бентеке, 83

Матч Уніан Мадейра - Порту перенесли

Хапоель Тель-Авів - Маккабі Тель-Авів 0:1
Гол: Карлос Гарсія, 86

Суперник Дніпра в четвертому турі групового етапу Ліги Європи 5 листопада, Сент-Етьєн, розгромив у домашніх стінах Реймс в рамках французької першості з результатом 3:0. У складі "Зелених" забивали Роберт Беріч і Валентен Эйсерік, тоді як ще один м'яч у свої ворота відправив Прінс Он'янге.

Лаціо поступився Мілану на своєму полі в італійській Серії А 1:3. Господарі обмежилися забитим м'ячем Рікардо Кішни після того, як гості відправили в їх ворота три голи авторства Андреа Бертолаччі, Філіпа Мексеса і Крістіана Бакки.

Русенборг вже в ранзі чемпіона Норвегії здобув результативну перемогу у своїх стінах над Хаугесундом з рахунком 4:3 у національній першості. У складі господарів відзначились Ян де Ланлай, Тобіас Міккельсен, Оле Селнес і Маттіас Вильялмссон.

Сент-Етьєн – Реймс 3:0
Голи: Беріч, 63, Он'янге, 68 (у свої ворота), Эйсерік, 83

Лаціо — Мілан 1:3
Голи: Кішна, 85 - Бертолаччі, 25, Мексес, 53, Бакка, 79

Русенборг - Хаугесунд 4:3
Голи: де Ланлай, 20, Міккельсен, 64, Селнес, 66, Вильялмссон, 83 - Гітк'яер, 14, Андреассен, 53, Хаукас, 69

Повідомлялось, що керівництво Челсі повідомило Моурінью про вирішальність матчу з Динамо для його роботи в клубі.