3 грудня 2016, субота

На Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу відбулася перша сенсація - відео

Надаль припинил боротьбу вже в першому поєдинку австралійського мейджора

Один із кращих тенісистів світу Рафаель Надаль програв Фернандо Вердаско у матчі першого раунду турніру серії Великого шолома Australian Open - 6:7 (6), 6:4, 6:3, 6:7 (4), 2:6.

Надаль поступився у першому сеті на тай-брейку з рахунком 6:8, але виграв дві наступні партії. Здобути перемогу в грі Рафаель мав у четвертому сеті, але знову виявився слабкішим на тай-брейку - 4:7.

У вирішальній п'ятій партії Вердаско ще раз був сильнішим і тим самим пробився у другий раунд.

Переможний прийом Вердаско:

За свою кар'єру Надаль вигравав всі чотири першості серії Великого шолома. У 2009 році іспанцеві поки що єдиний раз скорився Відкритий чемпіонат Австралії.

Напередодні українці стартували на першому з чотирьох головних тенісних турнірів року: у друге коло пройшли Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко, тоді як Сергій Стаховський та Ілля Марченко припинили боротьбу.