4 грудня 2016, неділя

На три з плюсом. Фоменко прокоментував перемогу збірної України над Кіпром

Тренерський штаб розраховує в майбутньому на півзахисника Уфи Олександра Зінченка

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко задоволений тим, що його підопічні виграли у товариському матчі у Кіпру 1:0, але залишився не до кінця задоволений грою команди.

Керманич жовто-синіх радий тому, що національна команда вперше в історії виявилася сильніше за суперника з острівної країни, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

"Зіграли на трійку з плюсом. Наша робота оцінюється рахунком на табло", - зазначив Фоменко.

В якості причин не надто вдалої гри наставник назвав гіршу, ніж у кіпріотів форму, оскільки ті не мали тривалої перерви в національному чемпіонаті взимку.

На думку тренера, також вплинули на якість виступу його підопічних відсутність через травму півзахисника Євгена Коноплянки, а також недостатня спортивна форма хавбеків Андрія Ярмоленка, Руслана Ротаня та інших виконавців.

Фоменко вважає, що троє представників Шахтаря - Віктор Коваленко, Максим Малишев і Тарас Степаненко - у другому таймі відіграли краще, ніж їх партнери до перерви. За словами керманича, у першого велике майбутнє, але також тренерський штаб розраховує на гравця Уфи Олександра Зінченка.

Напередодні збірна України обіграла Кіпр в товариському матчі з рахунком 1:0. Тим самим підопічні Михайла Фоменка здобули першу перемогу в історії над збірною Кіпру і першу - в новому календарному році.