24 травня 2017, середа

На чемпіонаті світу з хокею США закинули шість шайб білорусам, Чехія втратила очки в матчі з Латвією. Всі результати

Чехія не смола обіграти Латвію в основний час

У другий ігровий день чемпіонату світу з хокею, який проходить в Москві і Санкт-Петербурзі, збірна США обіграла білорусів, Чехія в серії буллітів здолала Латвію.

У матчі групи А збірна Казахстану несподівано обіграла Швейцарію. У першому періоді швейцарці відкрили рахунок після гола Вальзера, у другому Савченко дивовижним кидком від своєї синьої лінії відновив статус-кво. У третьому періоді команди обмінялися голами, в овертаймі глядачі закинутих шайб не побачили, тому переможець був визначений в серії буллітів, де два очки підопічним Андрія Назарова приніс точний кидок нападника Бариса Найджела Доуса.

Швейцарія - Казахстан 2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)

1:0 – Вальзер (Діас, Андрігетто) – 14:56
1:1 – Савченко – 30:57 (4x5)
1:2 – Старченко (Римарєв) – 50:30 (5x4)
2:2 – Холленштайн (Дю Буа, Амбюль) – 52:01 (5x4)
2:3 – Доус – 65:00 (Переможний булліт)

В іншому матчі цієї групи данці "всуху" перемогли норвежців. Матч "на нуль" на свій рахунок записав голкіпер збірної Данії Себастьян Дам, а дубль оформив нападник Ніклас Йєнсен.

Норвегія - Данія 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

0:1 – Йєспер Йєнсен (Сторм, Мадсен) – 21:06
0:2 – Ніклас Йєнсен (Еллер, Нільсен) – 34:12
0:3 – Ніклас Йєнсен (Нільсен) – 59:45 (пусті ворота)

Збірна Чехії, яка напередодні обіграла росіян, несподівано втратила очки в матчі з Латвією. Переможець був визначений лише у серії булітів, де майстернішими виявилися підопічні Владіміра Вуйтека. Дублем у цій зустрічі відзначився нападник Монреаля Томаш Плеканец.

Латвія - Чехія 3:4 Б (0:2, 1:0, 2:1, 0:0, 0:1)

0:1 – Плеканец (Пастрнак, Червенка) – 03:33
0:2 – Плеканец (Кашпар, Червенка) – 06:23 (5x4)
1:2 – Букартс (Джеріньш, Редліхс М.) – 35:26
2:2 – Гіргенсонс (Аболс, Даугавіньш) – 48:20 (5x4)
3:2 – Редліхс М. (Джеріньш, Букартс) – 57:41
3:3 – Ржепік (Єржабек, Коварж) – 59:01 (6x5)
3:4 – Кашпар – 65:00 (Переможний булліт)

У групі В США впевнено переграли білорусів. Перевага північноамериканської збірної була беззаперечною протягом усього поєдинку, білоруси мали ініціативу лише під час гри у більшості. Героєм матчу став нападник американців Остін Меттьюс, який набрав 3 очки (2+1).

Білорусь - США 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)

0:1 – Вуд (Ватрано, Хіностроза) – 09:58
0:2 – Уайдман (Меттьюс, Ларкін) – 13:38 (5x4)
0:3 – Ларкін (Шредер) – 22:13 (5x4)
1:3 – Плетт (Степанов, Лінгле) – 27:10 (5x4)
1:4 – Ханіфін (Хіностроза, Мотт) – 28:09
1:5 – Меттьюс (Коннор, Ханіфін) – 34:25 (5x4)
2:5 – Стась – 38:12
3:5 – Коробов (Костіцин, Степанов) – 49:28 (5x3)
3:6 – Меттьюс (Ватрано) – 54:40

Білорусь: Лаланд (Коваль); Дюков - Коробов, Калюжний, А. Костіцин, С. Костіцин; Готовец - Євенко, Плетт - Стась - Лінгле; Лісовець - Хенкель, Степанов - Ковиршин - Гаврус; Шинкевич, Дрозд - Демков - Павловіч - Кітаров

США: Кондон (Кінкейд); Уайдман - Хеніфин, Коннор - Ларкін - Фоліньо; Мерфі - Шей, Шредер - Меттьюс - Ватрано; Сантіні - Варсофскі, Комфер - Мотта - Хендрікс; Марун - Фешинг - Вуд - Хіностроза

Збірна Словаччини впевнено розправилася з головним аутсайдером турніру - збірною Угорщини. Відразу три гравці словаків зуміли набрати по два очки: нападники Томаш Юрчо (1+1) і Мартін Марінчін (0+2), а також захисник Андрей Секера (1+1).

Словаччина - Угорщина 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

1:0 – Марцинко (Граняк, Дравецкі) – 07:07
1:1 – Банхем (Галло, Барталіш) – 13:30 (5x4)
2:1 – Юрчо (Секера, Марінчін) – 17:43
3:1 – Секера (Юрчо, Марінчін) – 35:09
4:1 – Лушняк (Грнка, Шварни) – 57:43 (пусті ворота)

Господарі наступного чемпіонату світу з хокею - Німеччина і Франція - не зуміли визначити переможця в основний час, а в серії післяматчевих кидків сильнішими виявилися французи.

Франція - Німеччина 3:2 Б (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0)

1:0 – Ро (Перре, Меньє) – 03:38
1:1 – Рідер (Гогулла, Шютц) – 20:26 (5x4)
1:2 – Шютц (Гогулла, Хагер) – 36:50
2:2 – Клеро (Берон, Шакіашвілі) – 39:10
3:2 – Флері – 65:00 (Переможний булліт)

Нагадаємо, в перший ігровий день чемпіонату світу з хокею збірна Росії "всуху" програла чехам з рахунком 0:3, Канада розгромила збірну США - 5:1.