24 квiтня 2017, понеділок

На чемпіонаті світу з хокею Росія перемогла, незважаючи на чотири пропущені шайби, Канада розгромила Угорщину. Всі результати

Збірна Росії здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з хокею в матчі з Казахстаном

У третій ігровий день чемпіонату світу з хокею, який проходить в Москві і Санкт-Петербурзі, Росія перемогла Казахстан, Канада розгромила Угорщину.

У групі А росіяни зуміли здобути першу перемогу, обігравши Казахстан. Матч несподівано вийшов важким для підопічних Олега Знарка, казахи зуміли чотири рази вразити ворота Сергія Бобровського. Однак ближче до кінця поєдинку Росія скористалася функціональною перевагою, оскільки Казахстан проводив другий поєдинок за два дні, а також більш високим класом і зуміла здобути перемогу.

Дублями у цьому матчі відзначилися захисник Антон Бєлов та нападник Роман Любімов.

Казахстан - Росія 4:6 (3:3, 0:1, 1:2)

0:1 – Дадонов (Шипачов, Бєлов) – 06:43
1:1 – Бойд (Боченскі, Доус) – 08:04 (5x4)
2:1 – Старченко (Худяков, Римарєв) – 09:02
2:2 – Любімов (Калінін, Плотніков) – 09:21
2:3 – Мозякін (Дадонов, Шипачов) – 11:11 (5x3)
3:3 – Римарєв (Старченко) – 19:46
3:4 – Бєлов (Дацюк, Антіпін) – 38:02 (5x4)
4:4 – Семенов (Бойд, Доус) – 41:00 (5x4)
4:5 – Бєлов (Чудінов, Мозякін) – 43:57
4:6 – Любімов (Бєлов, Дацюк) – 48:38

В іншому матчі московської групи норвежці набрали перші очки в матчі з командою Швейцарії. Як і день тому в матчі з Казахстаном, Швейцарія незадовго до фінальної сирени змогла зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Однак в додаткову п'ятихвилинку Мартінсен приніс два очки скандинавській збірній. Три очки в цьому матчі набрав нападник першої ланки збірної Норвегії Матіс Олімб.

Норвегія - Швейцарія 4:3 ОТ (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)

0:1 – Вальзер (Марчіні, Вебер) – 02:27 (5x4)
1:1 – К. А. Олімб (М. Олімб, Цуккарелло) – 14:07 (6x5)
2:1 – Реймарк (Форсберг) – 23:03
3:1 – М. Олімб (К. А. Олімб, Росселі Ольсен) – 38:03 (5x4)
3:2 – Мозер (Діас, Нідеррайтер) – 43:24
3:3 – Дю Буа (Діас, Амбюль) – 59:50 (6x5)
4:3 – Мартінсен (М. Олімб, Трюгг) – 63:23 (4x3)

У вечірньому матчі групи А шведи не зазнали проблем з данцями. Мінімально поступившись у першому періоді, підопічні Пера Мортса у другій двадцятихвилинці вирішили результат поєдинку, закинувши чотири сухі шайби. Визначальною в цьому матчі була гра в нерівних складах - чотири з п'яти своїх шайб шведи забили в більшості.

Три очки в цьому матчі набрав нападаючий уфимського Салавата Юлаєва Лінус Умарк (0+3).

Швеція - Данія 5:2 (0:1, 4:0, 1:1)

0:1 – Елерс (Йенсен, Еллер) – 15:05 (5x4)
1:1 – Росен (Фантенберг, Рітола) – 27:03
2:1 – Баклунд (Ерікссон, Умарк) – 28:30 (5x4)
3:1 – Нюгрен (Умарк, Сундстрем) – 37:06 (5x3)
4:1 – Баклунд (Ерікссон, Умарк) – 39:00 (5x4)
5:1 – Нюквіст – 49:35 (5x4)
5:2 – Йенсен (Бьєркстранд, Грін) – 59:54

Турнірне становище в групі А після двох турів:

__136Таблиця Вікіпедії

У групі В другу розгромну перемогу здобула збірна Канади. Після впевненої гри у матчі з американцями, гравці збірної "Кленового листа" в "прогулянковому" темпі обіграли головного претендента на виліт з елітного дивізіону - збірну Угорщини, закинувши сім шайб. Угорці зуміли відповісти лише одним голом, забитим після грубої помилки захисника Метта Дамба.

Після двох ігор канадці мають у своєму активі шість очок.

Угорщина - Канада 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)

0:1 – Шайфлі (Стоун, Макдевід) – 05:54 (5x4)
1:7 – Холл (Матесон) – 44:35

Ще один фаворит петербурзької групи - збірна Фінляндії - не залишила шансів збірній Німеччини. Результат зустрічі був вирішений до середини другого періоду, коли гравці Суомі відправили у ворота Пільмайєра чотири шайби.

Як і в матчі проти команди Білорусі, героєм матчу з Німеччиною став 18-річний форвард Патрік Лайне, який набрав три очки (2+1). У сумі він має вже шість очок (4+2) і є кращим бомбардиром турніру.

Фінляндія - Німеччина 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

1:0 – Лайне (Хієтанен, Йокінен) – 06:22 (5x4)
2:0 – Комаров (Йокінен, Лайне) – 09:08 (5x4)
3:0 – Ахо (Гранлунд, Покка) – 29:53 (4x4)
4:0 – Коскіранта (Пюеряля, Комаров) – 37:50
4:1 – Мацек (Драйзайтль, Каун) – 38:42 (5x4)
5:1 – Лайне (Койву, Гранлунд) – 59:57 (5x4)

У вечірньому матчі цієї групи словаки впевнено розправилися зі збірною Франції. Поряд з Канадою, словаки після цієї перемоги очолюють групу В.

Франція - Словаччина 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)

1:0 – Перре (Берон) – 01:09
1:1 – Секера (Гудачек, Веденскі) – 03:55
1:2 – Граняк (Дравецкі, Лушняк) – 13:55 (4x4)
1:3 – Бакош (Месарош, Серсен) – 34:52 (5x4)
1:4 – Гудачек (Юрчо, Веденскі) – 35:40
1:5 – Ярош (Веденскі, Юрчо) – 57:55

Турнірне становище в групі В після двох турів:

_1_26Таблиця Вікіпедії

Нагадаємо, напередодні на чемпіонаті світу з хокею збірна США обіграла білорусів з рахунком 6:3, Чехія в серії буллітів здолала Латвію - 4:3.