10 грудня 2016, субота

Юнацький склад ПСЖ розгромив ровесників з Шахтаря

Юнаки Шахтаря фанатів розчарували

У матчі юнацької першості Ліги чемпіонів "гірники" поступилися французам.

Молодіжка ПСЖ досить жваво почала, і вже на 11 хвилині Огюстен дальнім пострілом відкрив рахунок. До кінця тайму, після розіграшу кутового, гірники рахунок зрівняли. Незважаючи на нічийний результат першого тайму, в грі домінували гості. Нічия за підсумками перших 45 хвилин – це подарунок Шахтарю за мужність, яка компенсує їм відсутність майстерності і техніки.

У другому таймі голів було набагато більше, а зустріч закінчилася з рахунком 5:2. У складі господарів дублем відзначився Едуар, а ще по м'ячу забили Іконе і Мейте. У складі Шахтаря забивали Пихаленок та Топалов.

ПСЖ — Шахтар 5:2

Голи: Огюстен, 10, Іконе, 58, Мейте, 64, Едуар, 76, 82 — Пихаленок, 37, Топалов, 78

ПСЖ: Дешам — Жоржен, Дюкаре, Ебо Ебо, Туре — Едуар, Епайя (Калльєгарі, 71), Де Са (Лабиссьє, 80), Іконе (Конате, 59) — Мейте, Огюстен

Шахтар: Романів — Якимець, Сеницький, Матвієнко, Грачов — Коробенко, Чех — Зубков (Топалов, 46), Пихаленок (Бугай, 78), Авагімян (Глагола, 68) — Борячук

Попередження: Ебо Ебо, Огюстен — Бугай

Раніше Луческу прокоментував співвідношення сил Шахтаря і ПСЖ.