24 лютого 2017, п'ятниця

Епоха, що минула. Найбільш пам'ятні моменти в кар'єрі легендарної "сімки" - відео

Рауль і його

Рауль і його "сімка" залишилися в історії

НВ згадує найбільш хвилюючі епізоди кар'єри одного з кращих нападників в історії футболу Рауля Гонсалеса Бланко, який напередодні провів своїй останній професійний матч.

1. Дебют в Реалі, 1994 рік

Вихованець королівського клубу, форвард дебютував за рідну команду восени 1994 року в гостьовому поєдинку проти Сарагоси. На момент першого матчу за Реал йому було 17 років і 124 дні - тим самим Рауль, який не реалізував кілька моментів, але віддав гольову передачу на Саморано, став наймолодшим дебютантом в історії клубу. Символічно і те, що майбутня легенда замінила колишню - Еміліо Бутрагеньо поступився своїм місцем спадкоємцю.

2. Гол, який змусив замовкнути вболівальників Барселони, 1999 рік

Барселона, що виграла два чемпіонства поспіль в іспанській першості, приймала в легендарному протистоянні Реал, який переживав кризу. І хоча гості відкрили рахунок, господарі згодом зуміли вийти вперед з рахунком 2:1.

Характер поєдинку відповідав своєму статусу, і довгий час мадридці відповідали супернику лише готовністю брати участь у сутичках. Поки гол Рауля, який ефектно вискочив на побачення з воротарем, не дозволив їм відновити рівновагу за чотири хвилини до кінця матчу. Гол і жест, яким нападник змусив трибуни Барселони замовкнути, залишається одним із улюблених у фанатів Реала.

3. Результативний рейд у фіналі Ліги чемпіонів-2000

Кризу першої половини сезону 1999/2000 вдалося зупинити після приходу на тренерський місток Вісенте Дель Боске. Тренер, який давно працював в системі клубу, не міг не розраховувати на свого голеадора, і той не підвів його у вирішальних матчах Ліги чемпіонів. У фіналі ЛЧ-2000 проти Валенсії Рауль зумів пробігти через півполя назустріч голкіперу опонентів, який на пару із захисником нічого не зміг зробити з технікою форварда.

4. Нереалізований пенальті в матчі з Францією на Євро-2000

Влітку 2000 року на форварда розраховували і в збірній Іспанії, яка тоді ще тільки мріяла про домінування в європейському футболі. У чвертьфіналі континентальної першості Франції вдалося вийти вперед із рахунком 2:1, але їх географічні сусіди здобули право перевести гру в додатковий час на 88-й хвилині за допомогою пенальті. На жаль для Рауля, його удар з 11-метрової позначки прийшовся мимо воріт, а Іспанія відправилась додому. Ні до, ні після цього форварду не вдавалось стати успішним разом із збірною Іспанії, майбутні перемоги якої пройшли вже без нього.

5. Гол, який допоміг Реалу виграти Лігу чемпіонів-2002

Куди краще йшли справи на клубному рівні, де Рауль в травні 2002 року отримав можливість виграти свій третій трофей Ліги чемпіонів у кар'єрі. У фіналі мадридцям протистояв Байєр, що нав'язав більш потужному опоненту серйозний опір. Саме форвард забив один із двох м'ячів у рамку леверкузенців, які обмежилися одним взяттям воріт. Мабуть, це був пік кар'єри легендарної "сімки".

6. Рауль нарівні з фанатами, 2011 рік

Після успішного чвертьфіналу Ліги чемпіонів нова команда іспанця - німецький Шальке - по традиції вирішила привітати своїх ультрас на стадіоні. Однак нападнику було мало просто підійти до них ближче на полі, і він подався на трибуну. Братаючись з фанатами, Рауль не втратив можливість показати свою повагу.

7. Останній матч за рідний клуб, 2013 рік

Влітку 2010 року після 16 років виступів в Реалі "сімка" покинула Мадрид, у чому, за чутками, чимало посприяв новий тренер "Вершкових" Жозе Моуріньо. Однак керівництво вирішило вшанувати зірку прощальним поєдинком трьома роками потому в матчі проти Аль-Садда, де на той момент вже виступав Рауль. Королівський клуб все ж таки продемонстрував, як зворушливо він ставиться до своєї легенди.