8 грудня 2016, четвер

Мілевський заробив вилучення через три хвилини після виходу на поле в чемпіонаті Румунії - відео

Мілевський перебував у грі всього три хвилини

Український нападник румунської Конкордії Артем Мілевський був вилучений з поля через три хвилини після виходу на заміну в матчі місцевої першості проти КСМС Ясси.

Футболіст з'явився у поєдинку на 56-й хвилині, проте відмашка рукою в обличчя опонента змусила арбітра видворити гравця.

Сам поєдинок завершився з рахунком 1:1. Саме такий результат зберігався в матчі, коли на заміну з'явився український виконавець.

Нещодавно наставник збірної України прокоментував форму Мілевського. Михайло Фоменко дав зрозуміти, що колишній футболіст Динамо повинен демонструвати стабільно якісну гру, щоб повернутися у збірну.

У лютому нападник забив перший гол за Конкордію в поєдинку румунського чемпіонату.

Мілевський перейшов у Конкордію на початку лютого 2016 року. Раніше стало відомо, що екс-форвард збірної України цікавив білоруський БАТЕ.

Рішення про своє клубне майбутнє гравець планував прийняти до 10 січня. Перед цим стало відомо, що Мілевський не зміг домовитися щодо переходу до мінського Динамо.