15 грудня 2017, п'ятниця

Мілевський забив п'ятий гол за румунський клуб - відео

Мілевський (праворуч) знову відзначився за Конкордію

Український нападник Артем Мілевський відзначився своїм п'ятим голом за румунську Конкордію і четвертим - у чемпіонаті Румунії, вразивши ворота Волунтарі.

31-річний форвард замкнув передачу партнера на лівій стійці воріт суперника і відкрив рахунок після виконання штрафного удару.

Поєдинок став для екс-футболіста Динамо шостим у місцевій першості. Всього за Конкордію українець провів вісім матчів.

Сама зустріч закінчилася перемогою команди Мілевського з рахунком 2:1. По ходу гри Волунтарі відновив рівновагу, але на 82-й хвилині гол Мар'яна Крістеску приніс гостям три очки.

Конкордія займає шосте місце з восьми в раунді учасників боротьби за виживання в еліті румунського чемпіонату. Саме ця позиція після завершення розіграшу цього раунду дає право зіграти матчі плей-офф за збереження прописки у головному дивізіоні країни.

Раніше Мілевський заробив вилучення через три хвилини після виходу на поле в матчі місцевої першості проти КСМС Ясси.

Нещодавно наставник збірної України прокоментував форму Мілевського. Михайло Фоменко дав зрозуміти, що колишній футболіст Динамо повинен демонструвати стабільно якісну гру, щоб повернутися в збірну.

У лютому нападник забив перший гол за Конкордію в поєдинку румунського чемпіонату.