22 сiчня 2017, неділя

Мілан не зумів розпечатати ворота аутсайдера чемпіонату Італії

Мілан і Карпі не змогли забити у ворота один одного

В рамках 34 туру чемпіонату Італії Мілан на своєму полі зіграв у нульову нічию з Карпі.

У першому таймі Мілан володів беззаперечною перевагою, тотально володів м'ячем, але до небезпечних моментів справа практично не доходила, оскільки Карпі грамотно вибудував оборону.

На початку другого тайму гості і зовсім могли повести в рахунку, але Марко Крімі пробив зовсім поруч зі штангою. Мілан продовжував володіти ініціативою і під завісу матчу міг вирвати перемогу, але Маурі і Алекс не використали хороші моменти, щоб відзначитися.

Ця нічия не змінила турнірне становище команд: Мілан залишається на шостому місці, Карпі займає останню рятівну 17 сходинку.

Мілан - Карпі 0:0

Мілан: Доннарумма - Абате, Алекс, Романьолі, Антонеллі - Полі (Локателлі, 88), Монтоліво, Боатенг (Маурі, 62), Бонавентура - Бакка (Менез, 69), Балотеллі

Карпи: Белеч - Дзаккардо, Романьолі, Суагер - Сабеллі (Пашуті, 79), Крімі, Кофі, Мартіньо (Лолло, 89), Летиціа - Де Гузман (Лазанья, 54) - Мбакогу

Попередження: Балотеллі, Алекс - Кофі, Крімі, Суагер

Нагадаємо, напередодні Ювентус наблизився на відстань однієї перемоги від завоювання чемпіонства в Італії, розгромивши на своєму полі Лаціо з рахунком 3:0.