28 квiтня 2017, п'ятниця

Манчестер Сіті вийшов в півфінал Ліги чемпіонів

Колишній суперник Динамо пройшов в півфінал Ліги чемпіонів

Англійський клуб Манчестер Сіті обіграв ПСЖ в другому матчі четвертьфіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:0.

У першому таймі Серхіо Агуеро не забив пенальті, але це не стало вирішальною подією матчу. У другій половині зустрічі гості також не змогли забити гол.

В кінцівці матчу бельгійський півзахисник Кевін де Брюйне забив єдиний гол, який зробив рахунок за сумою матчів 3:2 на користь Манчестер Сіті.

Таким чином, Сіті вперше у своїй історії вийшов у півфінал Ліги чемпіонів. ПСЖ в черговий раз зупиняється на стадії чвертьфіналу.

Манчестер Сіті - ПСЖ 1:0

Гол: Де Брюйне, 76

Манчестер Сіті: Харт — Санья, Отаменді, Мангали, Кліші — Фернандо, Фернандіньо — Навас, Де Брюйне (Туре, 84), Сілва (Делф, 87) — Агуеро (Ихеаначо, 90+3)

ПСЖ: Трапп — Орье (Пасторе, 61), Сілва, Маркиньос, Максвелл — Ван дер Віль, Мотта (Лукас Моура, 44), Рабио — Кавані, Ібрагімовіч, Ді Марія

Попередження: Трапп

На 30-й хвилині матчу не реалізував пенальті Серхіо Агуеро (воротар)