3 грудня 2016, субота

Манчестер Сіті - Реал 0:0. Події по хвилинах

Пепе проти Де Брюйне

НВ висвітлює події першого матчу півфіналу Ліги чемпіонів і навколо нього в онлайн-трансляції. Сам поєдинок почався о 21.45 за київським часом.

Коли і де дивитися матч Манчестер Сіті - Реал

На груповій стадії групового етапу Манчестер Сіті виграв підгрупу за участю Ювентуса, Севільї та гладбахської Боруссії. В 1/8 фіналу англійська команда пройшла київське Динамо, а в чвертьфіналі - ПСЖ.

Реал став переможцем у групі за участю ПСЖ, донецького Шахтаря та Мальме. В 1/8 фіналу іспанський колектив виявився сильнішим за Рому, а в чвертьфіналі - за Вольфсбург.

Суперники раніше одного разу перетиналися один з одним. На стадії групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2011/2012 у Мачестері була зафіксована нічия 1:1, тоді як у Мадриді господарі виграли 3:2.

У господарів через травму не зіграє півзахисник Яя Туре, зате в стрій повернувся оплот оборони Венсан Компані. У гостей під питанням участь у матчі нападника Каріма Бензема внаслідок ушкодження. Кріштіану Роналду, який до переходу в Реал виступав за Манчестер Юнайтед, напевно вийде на поле після нещодавно отриманої травми.