11 грудня 2016, неділя

Манчестер Юнайтед у рідних стінах поступився середняку. Результати чемпіонату Англії

"Червоні дияволи" не можуть прийти в себе

Відбувся ряд матчів у 23 турі чемпіонату Англії з футболу.

Манчестер Юнайтед на своєму полі приймав Саутгемптон. Підопічні Ван Гаала традиційно закінчили перший тайм без забитих голів, а в другому ще й примудрилися випустити нічийний рахунок. Чарлі Остін забив єдиний гол у матчі на 87-й хвилині і залишив "червоних дияволів" ні з чим.

В іншому важливому матчі Лестер розгромив Сток Сіті з рахунком 3:0.Дрінквотер, Варді і Ульоа забили по голу, що забезпечило "лисицям" вихід на перше місце в турнірній таблиці. Завтра лондонський Арсенал у матчі проти Челсі має шанс наздогнати своїх суперників по боротьбі за чемпіонство.

Манчестер Юнайтед – Саутгемптон 0:1
Голи: Остін, 87

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Бортвік-Джексон (Янузай, 86), Блінд, Смоллінг, Дарміан (Макнейр, 60) – Феллаїні (Мата, 46), Шнейдерлен — Мартіаль, Еррера, Лингард — Руні

Саутгемптон: Форстер — Бертранд, Фонте, Ван Дейк, Седрік – Класі (Ромеу, 66), Ваньяма — Таргетт, Мане (Остін, 79), Тадіч (Уорд-Проус, 67) — Лонг

Лестер — Сток Сіті 3:0
Голи: Дрінквотер, 42, Варді, 66, Ульоа, 87

Лестер: Шмайхель — Сімпсон, Морган, Хут, Фухс — Дрінквотер, Канте — Марез, Окадзакі (Ульоа, 62), Олбрайтон (Грей, 89) — Варді

Сток Сіті: Батленд — Джонсон, Шоукросс (Уілсон, 29), Вольшайд, Пітерс — Уїлан, Афеллай — Шакірі (Крауч, 79), Уолтерс, Діуф (Одемвінге, 71) — Хоселу

Голи: Ігало, 46, Каткарт, 58 — Ласкеллес, 71

Нагадаємо, що раніше обіграв Ліверпуль Норвіч, пропустивши від суперника чотири голи.