4 грудня 2016, неділя

Манчестер Юнайтед переміг за допомогою голу на останніх хвилинах у матчі Кубка Англії

Уейн Руні забив вирішальний гол

В 1/32 Кубка Англії Манчестер Юнайтед обіграв Шеффілд Юнайтед.

Підопічні Луї ван Гаала не зуміли забити гол у ворота команди з третього англійського дивізіону в першому таймі. Це вже дев'ятий матч з десяти останніх, коли перший тайм гри МЮ закінчується з рахунком 0:0.

На 93 хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота гостей, а Уейн Руні реалізував вирок. Таким чином, Манчестер Юнайтед уникнув перегравання матчу, який був би обов'язковим у разі нічийного результату.

Манчестер Юнайтед – Шеффілд Юнайтед 1:0
Голи: Руні, 90+3 (пенальті)

МЮ: Де Хеа, Дарміан, Смоллінг, Блінд, Бортуік-Джексон, Феллаїні (А. Перейра, 78), Швайнштайгер, Мата (Депа, 60), Еррера (Лінгард, 60), Марсьяль, Руні

ШЮ: Лонг, Брайфорд, Едгар, Коллінз, Маківлі (Рід, 78), Коуттс, Башам, Хаммонд, Вулфорд, Саммон (Дан, 90+1), Шарп (Флінн, 64)

Раніше відбулися інші матчі Кубка Англії. Манчестер Сіті і Арсенал без проблем впоралися зі своїми конкурентами.

Ліверпуль зіграв внічию з командою з четвертого англійського дивізіону.