21 серпня 2017, понеділок

Мадридський Атлетико поповнив список чвертьфіналістів Ліги чемпіонів

Сімеоне став одною з головних дійових осіб серії пенальті

У серії післяматчевих пенальті мадридський Атлетіко здолав голландський ПСВ в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Другий матч протистояння іспанської та голландської команд закінчився так само, як і перший - 0:0. У додаткових тайми по 15 хвилин ніхто з суперників голів не забив, суддя дав команду пробивати серію пенальті.

Перші сім футболістів кожної з команд забили свої удари, але перед восьмим ударом ПСВ тренер Атлетіко Сімеоне вирішив брати ситуацію в свої руки, почавши заводити глядачів, які завадили футболісту гостей потрапити у ворота.

8-7 в серії пенальті. Атлетіко потрапляє в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Атлетіко — ПСВ 0:0 (по пенальті 8:7)

Атлетіко: Облак — Луїс, Годін (Ернандес, 89), Хіменес, Хуанфран — Сауль, Габі, Фернандес (Торрес, 56), Коке — Грізманн, Карраско (Краневіттер, 75)

ПСВ: Зут — Віллемс (Бренет, 74), Морено, Ізімат-Мірний, Брума, Аріас — ван Гінкель, Гуардадо, Преппер — Локадія (Лестьєн, 87), де Йонг (Нарсінг, 118)

Попередження: Локадія, де Йонг, Морено, Гуардадо, ван Гінкель

Раніше Динамо покинуло Лігу чемпіонів після нічийного матчу в Манчестері.