22 серпня 2017, вівторок

Луческу розповів про шанси Шахтаря вийти у фінал Ліги Європи після домашньої нічиєї з Севільєю

Луческу сподівається на хорошу виїзну форму Шахтаря

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував результативну нічию 2:2 у першому матчі півфіналу Ліги Європи проти Севільї, який відбувся у Львові.

За словами румунського фахівця, якого цитує офіційний сайт донецького клубу, рахунок відповідає грі. Наставник "Гірників" переконаний, що його колектив створив якісний тиск на суперника, але не вистачало останньої передачі в атаці.

Луческу визнав, що після перерви іспанський суперник діяв краще, особливо на початку второгой тайму, що додало Севільї впевненості у своїх силах. На думку тренера, позначилася відсутність досвіду у гравців Шахтаря, вказавши на Коваленка, Малишева та Феррейру.

"Рахунок 2:2 залишає нам шанси, ми добре граємо на виїзді. Спробуємо відновити всіх футболістів до повторної зустрічі в Севільї, якщо в неділю [проти Динамо в Прем'єр-лізі] буде жорсткий, агресивний матч, як проти мотивованих суперників: Дніпра, Сталі, Чорноморця. Після кожного з цих поєдинків у нас були два-три людини травмованих, довелося їх відновлювати", - зазначив керманич "Гірників".

Луческу закликав своїх підопічних бути впевненими в тому, що у поєдинку-відповіді є шанси пройти до фіналу, адже їм потрібно швидше відійти від неприємного осаду після втраченої перемоги.

ФК Шахтар

Раніше в перших матчах півфіналів Ліги Європи Шахтар і Севілья провели результативну битву (2:2), а Вільяреал переміг Ліверпуль (1:0).