9 грудня 2016, п'ятниця

Луческу розкритикував суддів після впевненої перемоги своєї команди над Мальме

Після матчу з Мальме Луческу залишився задоволений грою своєї команди, але не задоволений суддівством

Головний тренер "гірників" прокоментував перемогу над Мальме у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів..

За словами румунського фахівця, Мальме повинен бути задоволений, що гра закінчилася тільки з рахунком 4:0. Лише в першому таймі Луческу нарахував 17 небезпечних моментів біля воріт шведів.

Наставник висловив задоволення швидким футболом, який показав Шахтар, на противагу однотипної грі Мальме довгими передачами.

У той же час Луческу був незадоволений суддівством у сьогоднішньому матчі. На його думку, Срна і Кучер отримали незаслужені жовті картки, через які вони пропустять матч проти Реала.

"Мене засмутило, що Срна і Кучер отримали непотрібні картки. Даріо отримав жовту нібито за симуляцію. хоча там був пенальті. Кучер не зіграв рукою, м'яч потрапив йому в руку. Упевнений. що такого суддівства проти Реала б не було. Мені не зрозуміло, як в такій легкій грі дати чотири жовтих картки, це незрозуміло", - цитує слова Луческу портал Трибуна.

Також наставник Шахтаря розповів, чому у матчі не зіграв Андрій П'ятов, а Олександр Гладкий був замінений після першого тайму. Нападник отримав пошкодження гомілкостопа в першому таймі, а Антон Каніболоцький заслужив право зіграти в Лізі чемпіонів після вдалого матчу з Зорею. Луческу вирішив, що воротар вже три роки перебуває в команді і йому варто дати шанс спробувати свої сили в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, Шахтар поправив своє положення в Лізі чемпіонів після перемоги над Мальме.

Події по хвилинах ви можете подивитися на нашому сайті.

Найцікавіші висловлювання футбольної громадськості можна побачити в спеціальній збірці.