4 грудня 2016, неділя

Луческу прокоментував вихід Шахтаря до чвертьфіналу Ліги Європи

Луческу не цікавить ім'я майбутнього суперника в Лізі Європи

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу назвав складним і жорстким матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти Андерлехта, в якому після перемоги з рахунком 1:0 українська команда стала учасником наступної стадії єврокубка.

За словами румунського наставника, його колектив чекав важкого поєдинку, повідомляє офіційний сайт "Гірників". Керманич донеччан говорив своїм підопічним перед грою, що важливо перешкодити супернику домогтися позитивного результату на своєму полі.

"Знали, що вони не будуть ризикувати на самому початку і не кинуться вперед, оскільки будь-яка контратака, в якій ми могли забити, створила б їм великі проблеми", - зазначив Луческу.

Головний тренер Шахтаря відзначив ігрову дисципліну своїх підопічних, яка дозволяла перекривати опонентам зони для розвитку атак. Наставник українського колективу назвав поєдинок жорстким, де другий тайм був особливо агресивним з точки зору боротьби на полі.

Що стосується майбутнього суперника у чвертьфіналі Ліги Європи, Луческу не цікавить його ім'я. Тренер переконаний, що на цьому рівні немає слабких команд, і його гравці будуть намагатись добре підготуватися до кожного етапу. При цьому румунський фахівець стримано оцінює шанси клубу на перемогу в ЛЄ.

"Не говоримо зараз про перемогу в Лізі Європи. Ми виходимо на кожен матч і намагаємося показувати той футбол, в який вміє грати Шахтар, щоб зберегти високий рівень, на якому ми були останні кілька років", - додав керманич донеччан.

Напередодні Шахтар пробився до чвертьфіналу Ліги Європи, перемігши за сумою двох матчів бельгійський Андерлехт з рахунком 4:1.