28 липня 2017, п'ятниця

Лондон, прощавай. Челсі припинив боротьбу у Лізі чемпіонів

ПСЖ вийшов переможцем у протистоянні з Челсі

Лондонський Челсі програв 1:2 у матчі 1/8 Ліги чемпіонів проти ПСЖ і припинив виступи в турнірі.

Для виходу в наступний раунд лондонці зобов'язані були перемагати, проте по ходу зустрічі навіть не вели в рахунку.

У першому таймі команди обмінялися голами. Рахунок вдалося відкрити парижанам. На 16-й хвилині Ді Марія віддав пас на Ібрагімовича на правий фланг, де провалився Кенеді, Златан тут же послав сферу на дальню штангу, де Рабьо розстріляв порожній кут воріт Куртуа.

Через 10 хвилин Челсі зумів зрівняти рахунок. Дієго Коста, отримавши м'яч від Вілліана поблизу лінії штрафного, накрутив Тьяго Сілву і катнув м'яч у дальній кут повз Траппа, який вийшов з воріт.

У другому таймі Челсі почав грати ще активніше, проте другий гол ПСЖ позбавив лондонців шансів на прохід в наступний раунд. На 67-й хвилині Ді Марія скористався втратою позиції Аспілікуетою, прорвався по флангу і прострілив у воротарський майданчик, звідки Ібрагімович легко вколотив м'яч під поперечину.

У час, що залишився, Челсі не зумів створити передумов, щоб повернути інтригу в це протистояння.

Нагадаємо, раніше Лігу чемпіонів залишив російський Зеніт, поступившись за сумою двох матчів португальській Бенфіці.