4 грудня 2016, неділя

Ліверпуль у серії пенальті оформив путівку у фінальний матч престижного турніру

Ліверпуль виявився точнішим в серії пенальті

"Червоні" в серії пенальті схилили шальки терезів на свою користь у двоматчевому протистоянні зі Сток Сіті у півфіналі Кубка Англійської Ліги.

Перша зустріч завершилася мінімальною перемогою Ліверпуля, тому "гончарам" необхідно було перемагати на Енфілді.

Підопічні Марка Хьюза виконали свою задачу, також здобувши перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Марко Арнаутович в кінцівці першого тайму.

Друга половина зустрічі, а також екстра-тайм не змогли визначити переможця у двоматчевому протистоянні, тому командам довелося бити 11-метрові. Вирішальним у серії пенальті став промах Муньєси і точний удар Джо Аллена.

У фінальному матчі Кубка Ліги на Вемблі Ліверпуль зустрінеться з переможцем пари Евертон - Манчестер Сіті. Перша гра між ними завершилася перемогою "ірисок" з рахунком 2:1, матч-відповідь відбудеться 27 січня.

Ліверпуль - Сток Сіті 0:1 (серія пенальті - 6:5) (перший матч - 1:0)

Гол: Арнаутович, 45+1

Ліверпуль: Міньоле - Морено, Сако, Туре (Аллен, 85), Фленаган (Айб, 105) - Джан, Лукас Лейва, Хендерсон (Бентеке, 58) - Лаллана, Фірміно, Мілнер

Сток Сіті: Батленд - Пітерс, Муньєса, Волльшайд, Джонсон - Афеллай, Уелан - Арнаутович (Шакірі, 78), Кркіч (Адам, 71 (Ван Гінкел, 98)), Уолтерс - Крауч

Попередження: Фленаган, Аллен - Муньєса

Нагадаємо, в останньому матчі чемпіонату Англії Ліверпуль пропустив чотири м'ячі від Норвіча, проте зумів здобути перемогу.