23 листопада 2017, четвер

Ліверпуль пропустив чотири голи, але здобув перемогу у драматичному матчі

Ось так Ліверпуль виглядав під час свого кращого матчу сезону

Команда Юргена Клоппа здобула перемогу в грі чемпіонату Англії проти Норвіча.

Матч 23-го туру англійської Прем'єр-ліги розвивався самим неймовірним чином. Спочатку "червоні" забили гол зусиллями Роберто Фірміно, після чого господарі поля відігралися і вийшли вперед.

На початку другого тайму Норвіч навіть закріпив перевагу в рахунку, але потім сталося щось неймовірне, і Ліверпуль забив три голи за 20 хвилин ігрового часу. Рахунок знову став на користь мерсисайдской команди - 4:3.

Але на цьому гольова феєрія не закінчилася.Суддя додав до матчу п'ять хвилин, чому не дуже зрадів тренер гостей Юрген Клопп. Його команда пропустила гол на другій доданій хвилині, але саме на останній знову вийшла вперед і виграла матч. Таким чином, Клопп просто вибухнув від щастя і навіть зламав окуляри під час святкування перемоги.

Норвіч – Ліверпуль 4:5
Голи: Мбокані, 29, Нейсміт, 41, Хулахен, 54 (пен.), Бассонг, 90+2 – Фірміно, 18, 63, Хендерсон, 55, Мілнер, 75, Лаллана, 90+5

Норвіч: Радд — Бреді, Бассонг, Мартін, Пінто — Хоусон, Дорранс – Хулахен (Ольссон, 70), Нейсміт (Джером, 82), Редмонд (Джарвіс, 70) — Мбокані

Ліверпуль: Міньоле – Морено (Колкер, 90), Сахо, Турі, Клайн — Джан, Лейва, Хендерсон (Бентеке, 76) – Айб (Лаллана, 59), Фірміно, Мілнер

Нагадаємо, що зараз Ліверпуль намагається придбати півзахисника Шахтаря Алекса Тейшейру, але поки "гірники" не згодні на суму трансферу, яку готовий заплатити англійський клуб.