3 грудня 2016, субота

Ліверпуль пройшов Манчестер Юнайтед, а Боруссія Д обіграла Тоттенхем. Результати матчів Ліги Європи

Ліверпуль святкує історичний успіх

Закінчилися матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

До чвертьфіналу пройшли: Шахтар, Вільярреал, Атлетік Б, Боруссія Д, Ліверпуль, Брага, Севілья та Спарта.

Центральні пари 1/8 фіналу були Боруссія – Тоттенхем і Манчестер Юнайтед - Ліверпуль. Німці закрили всі питання ще в першому матчі, а от Ліверпуль забив вирішальний гол наприкінці першого тайму гри-відповіді. Це було перше в історії протистояння цих англійських команд в єврокубках, яке завершилося проходом команди Клоппа.

Брага в домашньому матчі з Фенербахче реалізувала чисельно перевагу, Спарта сенсаційно розгромила Лаціо в Римі, а Севілья не мала проблем у домашньому матчі з Базелем, на стадіоні якого відбудеться фінал турніру.

Вільярреал відстояв нічию в Німеччині. Атлетик Більбао пройшов Валенсію за допомогою забитого на виїзді голу.

Результати матчів:

Байєр – Вільярреал 0:0 (перший матч — 0:2)

Брага — Фенербахче 4:1 (перший матч — 0:1)
Голи: Ахмед Хассан, 11, Жосуе, 69 (з пенальті), Стоількович, 74, Рафа Сілва, 83 — Потук, 45+3

Тоттенхем — Боруссія Д 1:2
Голи: Сон, 74 — Обамеянг, 24, 72

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль 1:1 (перший матч 0:2)
Голи: Мартіаль, 32 (пен.) – Коутіньйо, 45

Лаціо — Спарта 0:3 (перший матч — 1:1)
Голи: Дочкал, 10, Крейчі, 12, Юлиш, 44

ВаленсіяАтлетик 2:1 (перший матч – 0:1)
Голи: Санті Міна, 13, Адерлан, 37 – Адуріс, 75

Жеребкування пар 1/4 фіналу відбудеться завтра, 18 березня, о 14:00. Шахтар може отримати будь-якого суперника, що пройшов до цієї стадії.

Раніше Шахтар обіграв Андерлехт і пройшов у чвертьфінал Ліги Європи.