5 грудня 2016, понеділок

Ліверпуль продовжив тривалу безвиграшну серію у чемпіонаті Англії

Феліпе Коутіньо (праворуч) міг принести перемогу Ліверпулю в кінцівці матчу

Команда Брендона Роджерса, володіючи беззаперечною перевагою у матчі з Норвічем, примудрилася втратити очки.

Ліверпуль не може перемогти вже в четвертому матчі в Прем'єр-лізі поспіль. Якщо враховувати матч з Бордо у Лізі Європи, то ця серія становить 5 матчів до ряду.

Після нищівної поразки від Вест Хема в попередньому домашньому матчі (0:3) мерсисайдці були сповнені рішучості реабілітуватися в матчі з "канарками". З перших хвилин матчу на ворота Джона Радді обрушився шквал небезпечних атак. Однак Старрідж, Бентеке, Коутіньо не змогли реалізувати 100-відсоткові моменти, щоб відкрити рахунок.

У другому таймі Роджерс вирішив змінити виконавців в лінії нападу. І це миттєво принесло результати. Новачок команди Денні Інгс, вийшовши один на один, покотив м'яч під Радді. Ліверпуль на цьому не зупинився і продовжував тиснути на ворота гостей. Проте одна з рідкісних атак "канарок" на ворота Ліверпуля призвела до подачі кутового, після якого, скориставшись помилкою Симона Міньоле, проштовхнув м'яч у ворота Рассел Мартін.

Після цього Роджерс подсилив напад Адамом Лаллана і Роберто Фірміно. Ліверпуль раз по раз загрожував воротам Норвіча, проте рахунок на табло не змінився.

Після цього матчу Ліверпуль знаходиться на 13 сходинці чемпіонату Англії, маючи у своєму активі 8 очок. Норвіч знаходиться на 2 місця вище з такою ж кількістю балів.

Ліверпуль - Норвіч 1:1

Голи: Інгс, 48 - Мартін, 61

Ліверпуль: Міньоле - Морено, Сако, Шкртел, Клайн - Лукас (Фірміно, 72), Мілнер, Джан - Коутіньо - Бентеке (Інгс, 46), Старрідж (Лаллана, 63)

Норвіч: Радді - Брейді, Бассонг, Мартін, Уіттакер - Тетті - Джарвіс, Хаусон, Дорранс (О'Ніл, 78), Редмонд - Джером (Греббан, 71)

Попередження: Мілнер - Тетті, Дорранс

Нагадаємо, лідер чемпіонату Англії у шостому турі сенсаційно втратив очки на своєму полі.