2 грудня 2016, п'ятниця

Ліверпуль не зумів обіграти команду з четвертої ліги Англії - відео

Ексетер домігся сенсаційної нічиєї

Один із грандів англійського футболу в рамках третього раунду кубка своєї країни зіграв внічию на виїзді з представником четвертого за рангом дивізіону Эксетером, через що проведе матч-перегравання на своєму полі.

Втративши більше десятка гравців через травми, колектив Юргена Клоппа виставив не основний склад на поєдинок. І вже на 9-й хвилині господарі засмутили титулованого суперника. Це Том Ніколс підібрав м'яч після невдалого виносу від Коннора Рендалла з власної штрафної.

Вже через три хвилини Ліверпуль зумів відновити рівновагу. Тепер вже першим на добивання встиг Джером Синклейр, хоча на його партнері Крістіанові Бентеке порушували правила. Арбітр дозволив гостям продовжити гру і ті забили гол.

У доданий до першої половини матчу час Ексетер знову вийшов вперед. Це Холмс ефектно закрутив м'яч у ворота гостей прямим ударом з кутового. Але на 73-й хвилині мерсисайдці знову зрівняли рахунок, коли Бред Сміт добив снаряд, який футболіст господарів вибив із лінії своїх воріт - 2:2.

Гол із кутового від Холмса:

Згідно з регламентом Кубка Англії, в разі нічиєї команди проводять повторний поєдинок на полі гостей, тому ще один матч між суперниками відбудеться в Ліверпулі.

Ексетер - Ліверпуль 2:2
Голи: Том Ніколс, 9, Холмс, 45+1 - Джером Синклейр, 12, Бред Сміт, 73

Раніше Ліверпуль зробив перший крок на шляху до фіналу Кубка англійської ліги.