4 грудня 2016, неділя

Ліверпуль дозволив аутсайдеру уникнути поразки, Манчестер Сіті розгромив суперника в чемпіонаті Англії

Ньюкаслу вдався камбек у зустрічі з Ліверпулем

В рамках 35 туру англійської Прем'єр-Ліги Манчестер Сіті на своєму полі розгромив Сток Сіті, Ліверпуль зіграв внічию з Ньюкаслом.

У матчі на Етіхад Стедіум Стоку довгий час вдавалося стримувати атакуючий порив господарів, але все ж до перерви втримати свої ворота "на замку" підопічні Марка Хьюза не зуміли. На 35-й хвилині Фернандо скористався передачею Хесуса Наваса і відкрив рахунок у матчі.

Через вісім хвилин Агуеро подвоїв рахунок з 11-метрової позначки, покаравши "Гончарів" за порушення проти Іхеаначо.

У другому таймі вже сам нігерієць взявся за справу і оформив дубль. Спочатку він замкнув простріл Сабалети в штрафну, а потім реалізував вихід один на один з Хаугаардом.

Легка перемога для Манчестер Сіті, яка знову вивела "Городян" на третє місце в турнірній таблиці. В активі Арсеналу менше всього на одне очко, але "Каноніри" мають ще одну гру в запасі.

Манчестер Сіті - Сток Сіті 4:0

Голи: Фернандо, 35; Агуеро, 43 (з пенальті); Іхеаначо, 64, 74

Манчестер Сіті: Харт - Сабалета, Отаменді, Мангаля, Коларов - Навас, Фернандо (Демікеліс, 72), Туре, Сілва (Делф, 57) - Агуеро (Боні, 65), Іхеаначо

Сток Сіті: Гівен (Хаугаард, 46) - Бардслі, Шоукросс, Вольшайд, Муньєса - Кемерон, Вілан - Діуф, Імбула, Арнаутович (Адам, 75) - Хоселу

Ліверпуль на своєму полі не зумів втримати перевагу у два м'ячі над Ньюкаслом. У першому таймі підопічні Клоппа здавалося б гарантували собі перемогу в матчі, коли вже до 30-ї хвилині забили двічі: рахунок відкрив Старрідж вже на другій хвилині, подвоїв його Адам Лаллана. В обох випадках асистентом виступив Альберто Морено.

Однак у другому таймі підопічні Рафаеля Бенітеса зуміли переламати хід поєдинку. Вже в дебюті другого тайму Папісс Сіссе скоротив відставання в рахунку, а на 66-й хвилині Колбек відновив паритет.

У наступні півгодини гри рахунок не змінився, суперники заробили по одному очку в турнірній таблиці. Ліверпуль залишився на сьомому місці, Ньюкасл займає 19 сходинку, відстаючи від рятівної 17 позиції всього на одне очко.

Ліверпуль - Арсенал 2:2

Голи: Старрідж, 2; Лаллана, 30 - Сіссе, 48; Колбек, 66

Ліверпуль: Міньоле - Морено, Туре, Ловрен, Рендалл (Коутіньо, 72) - Аллен (Лейва, 72), Стюарт - Лаллана (Оджо, 83), Фірміно, Мілнер - Старрідж

Ньюкасл: Дарлоу - Дамметт, Мбемба, Ласселлс, Аніта - Колбек, Тіоте (Шелві, 83) - Перес (Вейналдум, 46), Сіссоко, Таунсенд - Сіссе (Мітровіч, 75)

Попередження: Мілнер - Тіоте

В інших матчах 35 туру англійської Прем'єр-Ліги Челсі завдяки дублю Азара на виїзді розгромив Борнмут, а Астон Вілла, яка вже втратила всі шанси на збереження прописки у вищому дивізіоні, поступилася Саутгемптону.

Борнмут - Челсі 1:4

Голи: Ефлік, 36 - Педро, 5; Азар, 34, 90+1; Вілліан, 71

Астон Вілла - Саутгемптон 2:4

Голи: Вествуд, 45+1, 85 - Лонг, 15; Тадіч, 39, 71; Мане, 90+4

Нагадаємо, в минулому турі Ліверпуль в рамках "Мерсисайдського дербі" розгромив Евертон з рахунком 4:0.

Перед цим Манчестер Сіті на виїзді зіграв внічию з Ньюкаслом і ускладнив собі боротьбу за третє місце в турнірній таблиці.