7 грудня 2016, середа

Ліга чемпіонів. Коли і де дивитися Атлетіко-Барселона та Бенфіка-Баварія

У першому матчі перемогу Барселоні приніс Луїс Суарес

НВ розповідає потрібні відомості для бажаючих бути в курсі подій у матчах-відповідях чвертьфіналу Ліги чемпіонів Атлетіко-Барселона та Бенфіка-Баварія.

Онлайн-трансляція Атлетіко (Іспанія) — Барселона (Іспанія) та Онлайн-трансляція Бенфіка (Португалія) — Баварія (Німеччина) відбудуться сьогодні, 13 квітня, о 21.45 за київським часом в Мадриді та Лісабоні відповідно.

Пряму трансляцію першого поєдинку покаже телеканал Футбол 2. Другий матч у прямій трансляції доступний на телеканалі Футбол 1.

НВ проведе онлайн-трансляцію обох ігор починаючи з 21.15 по Києву.

У першому матчі Барселона переграла Атлетіко на своєму полі з рахунком 2:1. Це означає, що для виходу до півфіналу Атлетіко потрібно вигравати з рахунком 1:0 або з різницею у два голи. У разі перемоги господарів з рахунком 2:1 за підсумками основного і додаткового часу, команди проб'ють серію пенальті.

Перший поєдинок Баварія виграла у Бенфіки 1:0. Тим самим, португальському колективу потрібно вигравати з різницею в два м'ячі або в серії пенальті, якщо за підсумками 120 хвилин поєдинку буде зафіксовано результат 1:0.