5 грудня 2016, понеділок

Лідер чемпіонату Італії перервав 18-матчеву безпрограшну серію. Результати матчів неділі у Серії А

Дубля Гонсало Ігуаіна (в центрі) виявилося недостатньо Наполі для порятунку гри з Болоньєю

Сьогодні, 6 грудня, відбулися сім матчів чемпіонату Італії.

Наполі не зумів відстояти завойоване в минулому турі лідерство в Серії А.

Підопічні Мауріціо Саррі повернулися ні з чим після виїзду в Болонью. Господарі поля глибоко шокували неаполітанців в стартові хвилини. Спочатку Рейна врятував Наполі після удару зі штрафного Брієнци, а потім Матіа Дестро реалізував вихід один на один з іспанським голкіпером. Через кілька хвилин Россеттіні після подачі кутового подвоїв рахунок. У першому таймі оборона Болоньї впоралася з атакуючими спробами неаполітанців.

У другому таймі Наполі вніс корективи у гру, що вилилося в кілька небезпечних моментів біля воріт Міранте. Однак забити знову вдалося Болоньї. Удар все того ж Дестро у ближній кут не зміг відбити Рейна.

Наприкінці зустрічі Наполі зробив спробу камбеку, проте двох голів Ігуаіна не вистачило неаполітанцям для порятунку зустрічі.

Поразка в Болоньї опустила Наполі на третю сходинку в таблиці.

Болонья - Наполі 3:2

Голи: Дестро, 14, 60; Россеттіні, 21 - Ігуаін, 87, 90

Болонья: Міранте - Масіна, Гастальделло, Ойконому, Россеттіні - Брієнца (Брігі, 65), Діавара (Пульгар, 90+2), Тайдер - Муньє, Дестро, Ріццо (Мбайє, 74)

Наполі: Рейна - Гулям, Альбіоль, Кулібалі, Хісай (Маджо, 64) - Гамшик, Жоржиньо, Аллан (Давід Лопес, 76) - Інсіньє, Ігуаїн, Кальєхон (Мертенс, 65)

Попередження: Дестро, Масіна

Другою після звітного туру стала Фіорентина.

Підопічні Паулу Соузи не мали проблем у матчі з Удінезе. Переможним голом у першому таймі відзначився екс-дніпрянин Нікола Калініч, у другій половині зустрічі перевагу "фіалок" зміцнили Йосип Ілічіч і Гонсало Родрігес.

Після цього тріумфу Фіорентина відстає від Інтера, який йде на першому місці в чемпіонаті, всього на одне очко.

Фіорентина - Удінезе 3:0

Голи: Калініч, 26; Ілічіч, 62 (пен); Родрігес, 86

Фіорентина: Тетерушану - Асторі, Родрігес, Томовіч - Алонсо, Вечіно, Бадель, Бернардескі (Бабакар, 87) - Валеро (Жілберто, 81), Ілічіч (Паскуаль, 74) - Калініч

Удінезе: Каренезіс - Феліпе (Маркіньо, 75), Даніло, Піріс - Еденілсон, Ітурра (Фернандеш, 58), Лоді, Агеманг-Баду, Відмер - Теро, Агірре (Ді Натале, 58)

Попередження: Родрігес, Жілберто - Ітурра, Феліпе, Агеманг-Баду, Даніло, Еденілсон

У вечірньому матчі неділі чергову невиразну гру показав Мілан.

Після феєричної перемоги над Сампдорією (4:1) і Кротоне в Кубку Італії (3:1) "россо-нері" розписали нульову нічию з дебютантом Серії А - Карпі.

В черговий раз міланців підвела атака, яка не поставила нерозв'язних завдань перед захисниками Карпі.

Нічия залишила Мілан в середині турнірної таблиці, а Карпі - в "зоні вильоту".

Карпі - Мілан 0:0

Карпі: Белец - Летіціа, Гальоло, С. Романьолі, Дзаккардо - Мартіно (Ді Гаудіо, 53), Лолло, Кофі, Пашуті - Лазанья (Мбакогу, 72) - Боррьєлло (Да Сілва, 88)

Мілан: Доннарумма - Де Шильо, А. Романьолі, Алекс, Абате - Бонавентура, Монтоліво, Куцка, Черчі (Л. Адріано, 69) - Ньянг, Бакка

Попередження: Алекс, А. Романьолі

З інших матчів варто виділити натхненну гру Сассуоло проти Сампдорії, яка принесла підопічним Ді Франческо виїзну перемогу і місце в зоні Ліги Європи.

_4_10Таблиця з офіційного сайту УЄФА

Раніше в чемпіонаті Італії з футболу визначився новий лідер.

Перед цим чемпіон Італії з футболу не помітив принципового суперника на його полі.