11 грудня 2016, неділя

Лестер здобув розгромну перемогу і став ще ближчим до завоювання чемпіонства в англійській Прем'єр-Лізі

Перешкодити Лестеру стати чемпіоном Англії може тільки диво

В рамках 35-го туру чемпіонату Англії з футболу Лестер на своєму полі розгромив Суонсі з рахунком 4:0.

Незважаючи на те, що матч проти "Лебедів" пропускав головний бомбардир Лестера Джеймі Варді, перемога підопічним Клаудіо Раньєрі далася досить легко.

У кожному таймі господарі відправили у ворота суперників по два голи. У першому таймі відзначився претендент на звання кращого футболіста року в Англії Ріяд Марез, а також Леонардо Ульоа, а в другому аргентинець оформив дубль, а Олбрайтон поставив переможну крапку в матчі.

За три тури до кінця чемпіонату Лестер випереджає Тоттенхем на вісім очок, при цьому "Шпори" ще мають одну гру в запасі.

Лестер - Суонсі 4:0

Голи: Марез, 10; Ульоа, 30, 60; Олбрайтон, 85

Лестер: Шмайхель - Фухс, Хут, Морган, Сімпсон - Шлюпп (Олбрайтон, 82), Дрінкуотер, Канте, Марез - Окадзакі (Грей, 73), Ульоа (Кінг, 79)

Суонсі: Фабіанскі - Тейлор, Вільямс, Фернандес, Ранхель - Фер (Палоскі, 46), Корк, Бріттон - Раутледж (Монтеро, 46), Айю, Сігурдссон (Кі Сон Йон, 76)

Попередження: Хут - Фернандес, Вільямс

В іншому матчі ігрового дня в англійській Прем'єр-Лізі Арсенал не зумів на виїзді переграти Евертон. Команди показали рівну гру, і нічийний результат є закономірним. Нічия на Стедіум оф Лайт поставила під загрозу потрапляння Арсеналу в трійку кращих команд чемпіонату, і, відповідно, безпосередньо в груповий етап Ліги чемпіонів.

Сандерленд - Арсенал 0:0

Сандерленд: Манноне - Ван Аанхолт, Кабул, Коне, Йедлін - Кірххофф (Ларссон, 78) - Хазрі, М'Віла, Каттермол, Боріні (Уотмор, 74) - Дефо

Арсенал: Чех - Монреаль, Косельні, Мертезакер, Бельєрін - Ельнені, Ремсі - Івобі (Уолкотт, 71), Озіл (Уілшир, 84), Санчес - Жиру (Уелбек, 71)

Попередження: Боріні, Хазрі - Ремсі, Бельєрін, Ельнені, Косельні

Нагадаємо, напередодні в рамках 35-го туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму полі розгромив Сток Сіті з рахунком 4:0, а Ліверпуль зіграв внічию з Ньюкаслом 2:2.