7 грудня 2016, середа

Легендарна українська фехтувальниця посіла друге місце на етапі Кубка світу

Ольга Харлан - тріумфатор перших Європейських ігор у Баку-2015

Учора ввечері, 31 жовтня, Ольга Харлан програла у фіналі останнього етапу Кубка світу, який проходив в Орлеані, Франція.

За інформацією xsport.uaОльга поступилася у фіналі спортменці з Росії Яні Єгорян з рахунком 15:8, незважаючи на те, що лідирувала по ходу поєдинку з рахунком 7:6. Після цього Ольга втратила ініціативу і пропустила ряд уколів.

На шляху до фіналу Харлан вибила ще одну українську спортсменку – Олену Кравацьку (15:11). Яна Єгорян в свою чергу теж перемогла свою співвітчизницю на більш ранній стадії – у чвертьфіналі змагань вибула чинна чемпіонка світу Софія Велика.

Раніше в цьому році Ольга посіла 17 місце на етапі Кубка світу в Каракасі, тому срібло в Орлеані можна вважати серйозним успіхом.

Нагадаємо, що раніше Харлан ставала олімпійською чемпіонкою Пекіна-2008.

Влітку цього року українські шпажисти стали чемпіонами світу.