8 грудня 2016, четвер

Коноплянка залишився без перемоги, Челсі програв. Як зіграли суперники українських клубів у єврокубках

Челсі зазнав третьої поразки в п'яти матчах чемпіонату Англії

На минулих вихідних відбулися матчі чергових турів в чемпіонатах Іспанії, Англії, Італії, а також Німеччини.

У рамках третього туру іспанської Прімери Севілья українського півзахисника Євгена Коноплянки зіграла внічию на виїзді проти Леванте. На гол гостей від Стівена Нзонзі в першому таймі господарі відповіли результативним ударом Віктора Камараса після перерви - 1:1. Екс-хавбек Дніпра з'явився на полі після 31 хвилини гри і записав в свій пассив жовту картку.

Суперник Шахтаря в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів Реал розгромив у гостях Еспаньол з рахунком 6:0. Головним героєм матчу став Кріштіану Роналду, який забив п'ять м'ячів. Ще один гол в активі Каріма Бензема.

У центральному матчі туру Атлетико на своє полі поступився Барселоні 1:2. Господарі вийшли вперед на 52-й хвилині після точного удару Фернандо Торреса, але суперник організував два взяття воріт зусиллями Неймара і Ліонеля Мессі.

Сельта — Лас Пальмас — 3:3
Голи: Орельяна, 13 (з пенальті), Васс, 18, Ноліто, 48 — Араухо, 23, 61, Давід Сімон, 74

Малага - Ейбар 0:0

Турнірна таблиця чемпіонату Іспанії:

1_12
Скріншот з сайту УЄФА

У п'ятому турі англійської Прем'єр-ліги опонент Динамо в Лізі чемпіонів Челсі зазнав своєї четвертої поразки в сезоні і третьої - в чемпіонаті країни. Кривдником лондонців став Евертон, який переміг 3:1. Тричі в складі "Ірисок" забивав Стівен Нейсміт, на що суперник відповів лише одним голом від Неманьї Матіча.

Центральним поєдинком туру стало всеанглійське дербі - Манчестер Юнайтед приймав Ліверпуль. Господарі здолали принципового конкурента з результатом 3:1. Успіх манкуніанцям принесли голи Дейлі Блінда, Андера Еррери і Антоні Марс'яля, тоді як у мерсисайдців відзначився Крістіан Бентеке.

Перемогу здобув лідер першості Манчестер Сіті, який у важкій боротьбі виявився сильнішим за Крістал Пелас 1:0 завдяки голу 18-річного Келечі Ихеаначо, що вийшов на заміну.

.png_45

У третьому турі італійської Серії А Лаціо - суперник Дніпра в першому турі групового етапу Ліги Європи переграв на своєму полі Удінезе з рахунком 2:0. Дубль оформив Алесандро Матрі у другому таймі - на 64-й і 73-й хвилинах.

Чинний чемпіон Ювентус як і раніше залишається без перемог і в третьому турі вперше здобув очки, зігравши внічию з К'єво - 1:1. На гол Перпаріма Хетемая на 5-й хвилині відповів Пауло Дибала на 83-му оберті секундної стрілки, реалізувавши пенальті.

У головному поєдинку туру Інтер з мінімальною перевагою виграв міське дербі у Мілана. Автором єдиного і переможного м'яча став Фреді Гуарін, який відзначився на 58-й хвилині.

2_17

В рамках четвертого туру німецької Бундесліги лідери Баварія і дортмундська Боруссія набрали чергові три очки.

Мюнхенці здобули вольову перемогу над Аугсбургом завдяки точним ударам Роберта Левандовськи і Томаса Мюллера на 77-й і 90-й хвилинах. Виграти у Ганновера Дортмунду в тому числі допомогло взяття воріт від екс-гравця донецького Шахтаря Генріха Мхітаряна.

Результати четвертого туру Бундесліги:

Баварія — Аугсбург 2:1
Голи: Левандовськи, 77, Мюллер, 90 (пенальті) - Ессвайн, 43

Ганновер — Боруссія Дортмунд 2:4
Голи: Абделлауі, 18, 53 — Обамеянг, 35, 85 (обидва — з пенальті), Мхітарян, 44, Феліпе, 67 (у свої ворота)

Айнтрахт - Кельн 6:2
Голи: Майер, 4, 23, 87, Кастаньос, 15, 30, Сеферович, 73 — Модеста, 28, Хайнц, 81

Хоффенхайм – Вердер – 1:3
Гол: Варгас, 49 — Юнузовіч, 45, 90+3, Уджа, 90+2

Шальке – Майнц – 2:1
Голи: Матіп, 37, Хунтелаар, 61 — Маллі, 42

Турнірна таблиця чемпіонату Німеччини:

4_08

Інші суперники Шахтаря в Лізі чемпіонів ПСЖ і Мальме задовольнялись нічиїми в рамках чемпіонатів Франції та Швеції відповідно. Парижани втратили перемогу над Бордо, двічі ведучи в рахунку, а Мальме зумів відігратися, поступаючись Эльфсборгу.

ПСЖ — Динамо 2:2
Голи: Кавані, 27, 34 — Сівбі, 31, Хазрі, 79

Мальме - Ельфсборг 1:1
Голи: Аду, 52 - Лундквіст, 22

Ще два опонента Динамо в Лізі чемпіонів зіграли з різним результатом. Порту переграв Ароуку 3:1 у чемпіонаті Португалії, а Маккабі з Тель-Авіва здобув лише нічию в поєдинку ізраїльського першості з Іроні - 1:1.

Ароука — Порту 1:3
Голи: Мауридес, 83 — Корона, 15, 61, Абубакар, 71

Іроні - Маккабі 1:1
Голи: Кассіо, 20 - Альберман, 72

Крім Лаціо, виграли і інші суперники Дніпра в основному раунді Ліги Європи. Сент-Етьєнн був сильнішим за Монпельє на виїзді 2:1 в рамках французької Ліги 1, а норвезький Русенборг переміг Стабек 1:0 в місцевому чемпіонаті.

Монпельє — Сент-Етьєнн 1:2
Голи: Марво, 90+2 — Салл, 25, Ру, 59

Русенборг - Стабек 1:0
Гол: Конрадсен, 90+3