21 липня 2017, п'ятниця

Коноплянка не допоміг Севільї уникнути поразки, Челсі, МЮ і Ліверпуль зазнали невдач

Челсі знову зазнав невдачі

На минулих вихідних у провідних національних чемпіонатах Європи відбулися чергові тури.

У центральному поєдинку другого туру іспанської Прімери Севілья, за яку виступає Євген Коноплянка, програла на своєму полі Атлетіко 0:3. Українець з'явився в матчі на 66-й хвилині, коли гості вели в рахунку 1:0 після м'яча Коке. Коноплянка допоміг посилити тиск на ворота суперника, але той витримав штурм і зумів ще двічі засмутити господарів з допомогою голів Габі і Джексона Мартінеса.

Більше 72 хвилин пробити Малагу не могла в домашніх стінах Барселона, поки не 73-му оберті секундної стрілки Томас Вермален, який зіграв лише один поєдинок через травму в минулому сезоні, пробив точно в сітку. Це взяття воріт виявилося єдиним у матчі.

Першу перемогу в новому чемпіонаті Іспанії здобув суперник Шахтаря в груповому етапі Ліги чемпіонів Реал, який розгромив на рідному Сантьяго Бернабеу Бетіс з рахунком 5:0. У королівського клубу по дублю оформили Гарет Бейл і Хамес Родрігес, а ще один гол забив Карім Бензема.

Турнірна таблиця з сайту УЄФА

У четвертому турі англійської Прем'єр-ліги чинний чемпіон і опонент Динамо в Лізі чемпіонів Челсі зазнав вже другої поразки в поточному сезоні. Більше години гри рахунок у його домашньому матчі проти Крістал Пелас не змінювався, поки Бакарі Сако не засмутив господарів трибун своїм результативним ударом. На 79-й хвилині Радамель Фалькао відновив рівновагу, проте вже через пару хвилин Джоель Уорд приніс перемогу гостям - 2:1.

Зазнав невдачі і ще один представник Англії в головному єврокубку Манчестер Юнайтед, який наніс візит Суонсі. Гості відкрили рахунок на початку другого тайму завдяки голу Хуана Мати, але на 61-й хвилині Андре Айю відновив результат. Минуло ще п'ять секундних обертів, як Бафетімбі Гоміс приніс господарям перемогу - 2:1.

Ліверпуль на своєму полі був і зовсім розгромлений Вест Гемом з результатом 0:3. Вже в дебюті гри Мануель Ланцині вивів лондонців вперед, а в середині першого тайму Марк Нобл зробив його 2:0. Вилучення Філіппе Коутіньйо на початку другої половини полегшило завдання гостям, які на 90+2-й хвилині знову відзначилися завдяки голу Діафра Сако.

Лідер чемпіонату Манчестер Сіті впевнено обіграв Уотфорд на своєму полі 2:0. Три очки манкуніанцям принесли точні удари Рахіма Стерлінга і екс-хавбекаШахтаря Фернандіньо. Тим самим "Городяни" набрали 12 очок з 12 можливих на старті англійської першості.

Борнмут — Лестер 1:1
Голи: Вілсон, 24 — Варді, 86 (з пенальті)

Турнірна таблиця сайту УЄФА

У німецькій Бундеслізі відбувся третій тур, в якому фаворити чемпіонату здобули перемогу. Так, Баварія не залишила шансів Байєру в Мюнхені, з рахунком 3:0. Два голи за господарів забив Томас Мюллер (у першому випадку йому асистував колишній півзахисник Шахтаря Дуглас Коста) і ще одним відзначився Арьєн Роббен.

Виграла свій поєдинок проти Герти і дортмундська Боруссія, завдяки чому очолила турнірну таблицю. За "Джмелів" відзначилися Матс Хуммельс, П'єр-Емерік Обамеянг і Адріан Рамос, на що суперник відповів лише м'ячем Саломона Калу - 3:1.

Віце-чемпіон Вольфсбург також крупно впорався з Шальке - 3:0. Три очки "Вовкам" принесли голи Баса Доста, Рікардо Родрігеса і Тіма Клозе

Всі результати третього туру Бундесліги:

Баварія - Байєр 3:0
Голи: Мюллер, 26, 60 (з пенальті), Роббен, 71 (з пенальті)

Штутгарт — Айнтрахт 1:4
Голи: Дидави, 30 — Глоушек, 11 (у свої ворота), Кастайньос, 42, 87, Сеферович, 69 (з пенальті)

3_13

У рамках другого туру італійської Серії А чинний чемпіон Ювентус програв вже другий свій матч - цього разу туринці поступилися на виїзді Ромі з рахунком 1:2. Римляни розпечатали ворота суперника завдяки голу Міралема П'янича на 61-й хвилині, після чого Едін Джеко на 79-й хвилині подвоїв перевагу господарів. До честі гостей, вони не здались і в меншості (з поля був вилучений Патріс Евра) зробили підсумкову поразку мінімальною після м'яча Пауло Дібали.

Третя команда минулого сезону Лаціо, який попався в супернику Дніпру в Лізі Європи, був розгромлений К'єво з рахунком 0:4 в гостях. Між тим, Мілан домігся першої перемоги в новому чемпіонаті завдяки голу екс-форварда Шахтаря Луїса Адріано в поєдинку проти Емполі - 2:1.