8 грудня 2016, четвер

Команда українського тренера в драматичній зустрічі вийшла до чвертьфіналу Кубка Німеччини

Підопічні Віктора Скрипника зіграють у чвертьфіналі національного кубка

Відбулися перші чотири зустрічі 1/8 фіналу Кубка Німеччини.

Лідер Бундесліги - мюнхенська Баварія - не зазнала особливих проблем з Дармштадтом.

Команда Хосепа Гвардіоли провела матч у "економ-режимі", забивши гол у першому таймі і спокійно довівши зустріч до перемоги.

Переможне взяття воріт на рахунку Хабі Алонсо.

Баварія - Дармштадт 1:0

Гол: Алонсо, 40

Баварія: Нойєр - Рафінья, Боатенг, Мартінес, Лам (Роде, 87) - Алонсо - Коман (Кірхгофф, 90+2), Відаль (Алькантара, 66), Кімміх, Мюллер - Левандовскі

Дармштадт: Матеніа - Діас, Райковіч, Сулу, Гаріч - Гондорф, Німайєр (Штрох-Енгель, 87) - Кемпе (Сайлер, 81), Вранчіч (Рауш, 76), Хеллер - Вагнер

Попередження: Рафінья

З інших матчів варто відзначити наддраматичну зустріч менхенгладбахської Борусії і Вердера. Команда Віктора Скрипника, поступаючись по ходу зустрічі, спромоглася вирвати перемогу з рахунком 4:3. Переможний гол на рахунку нападника Ентоні Уджа.

Боруссія Менхенгладбах - Вердер 3:4

Голи: Штіндль, 32; Хргота, 74, 90+3 - Штренберг, 52; Вестергорд, 58; Пісарро, 75; Уджа, 78

Унтерхакінг - Байєр 1:3

Голи: Бауер, 27 - Чічаріто, 31; Кісслінг, 55; Бельарабі, 83

Ерцгебірге - Хайденхайм 0:2

Голи: Фейк, 49; Шнаттерер, 54

Напередодні Баварія повернулася на переможний шлях у Бундеслізі, таким чином встановивши новий рекорд.