23 вересня 2017, субота

Команда українського тренера поступилася прямому конкуренту в боротьбі за виживання в Бундеслізі

Дуже важливий з турнірної точки зору матч залишився за Гамбургом

У стартовому матчі 31 туру чемпіонату Німеччини з футболу Гамбург обіграв на своєму полі бременський Вердер українського тренера Віктора Скрипника.

Господарі поля відкрили рахунок в дебюті поєдинку - П'єр-Мішель Ласогга скористався передачею Ніколая Мюллера і направив м'яч у ворота.

В середині тайму Вердер мав відмінну нагоду, щоб зрівняти рахунок, але Гріллітч не використав вихід один на один з Ярославом Дробни. За цей нереалізований момент бременці були покарані другим пропущеним голом. Остжолек виконав класний навіс в штрафну, а Ласогга ударом головою оформив дубль.

На початку другого тайму Вердер отримав хорошу можливість, щоб скоротити відставання в рахунку, але Пісарро не зміг переграти Дробни і з 11-метрової позначки. Але все ж чеському воротарю Гамбурга не вдалося в цьому матчі залишити свої ворота "сухими". На 65-й хвилині Ентоні Уджа зумів розпечатати ворота "червоноштанників",

Надалі Вердер кинув всі сили на ворота господарів, щоб відновити статус-кво, але, незважаючи на створені моменти, зробити це підопічним Віктора Скрипника так і не вдалося.

Гамбург набрав 37 очок і відірвався від "небезпечної" зони вже на шість очок. Вердер за три тури до кінця чемпіонату продовжує знаходиться на 16 місці, яке може відправити бременців в зону стикових матчів за право залишитися в першій Бундеслізі.

Гамбург - Вердер 2:1

Голи: Ласогга, 5, 32 - Уджа, 65

Гамбург: Дробни - Сакаї, Джуру, Спахіч, Остжолек - Юнг, Холтбі - Мюллер (Качар, 46), Грегоріч (Дікмайєр, 79), Ілічевіч (Клебер, 87) - Ласогга

Вердер: Відвальд - Селассіє, Вестергор, Джилободжи, Гарсія (Штернберг, 76) - Фрітц, Гріллітч (Фред, 89) - Ятабаре (Уджа, 59), Юнузовіч, Бартельс - Пісарро

Попередження: Ласогга, Грегоріч, Дробни - Ятабаре, Фрітц, Джилободжи, Бартельс

На 57-й хвилині Пісарро не реалізував пенальті (воротар)

Нагадаємо, на цьому тижні Вердер не зумів пробитися у фінал Кубка Німеччини, поступившись у півфінальному матчі мюнхенській Баварії з рахунком 0:2.