4 грудня 2016, неділя

Команда Коноплянки знову програла, Реал забезпечив собі місце в плей-офф. Результати матчів вівторка в Лізі чемпіонів

Севілья Євгена Коноплянки практично втратила шанси на вихід у наступний етап Ліги чемпіонів

Сьогодні, 3 листопада, відбулися матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У групі А донецький Шахтар взяв впевнений реванш у Мальме за поразку в минулому турі. "Гірники", володіючи перевагою впродовж усього матчу, завдали розгромної поразки шведському клубу і обійшли його у турнірній таблиці.

У матчі лідерів цієї групи Реал забезпечив собі вихід у весняну стадію найпрестижнішого єврокубка. Гра з ПСЖ знову вийшла малорезультативною, проте голу Начо вистачило Реалу для домашньої перемоги.

_2_08Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі В в одноосібні лідери вибився Манчестер Юнайтед. Цьому посприяла мінімальна перемога манкуніанців над московським ЦСКА. Єдиний м'яч забив Уейн Руні в кінцівці зустрічі.

Другу сходинку після четвертого туру в цій групі ділять Вольфсбург і ПСВ. Після перемоги з рахунком 2:0 в першому матчі, "вовки" з аналогічним рахунком поступилися на виїзді.

Манчестер Юнайтед - ЦСКА 1:0

Гол: Руні, 78

ПСВ - Вольфсбург 2:0

Голи: Локадія, 55; Де Йонг, 86

_3_06Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі С фаворитами на вихід з групи є Бенфіка і Атлетіко. "Орли" взяли реванш у Галатасарая на своєму полі, а "матрацники" у важких погодних умовах зіграли внічию з Астаною, однак продовжують утримувати другу сходинку.

Астана - Атлетіко 0:0

Бенфіка - Галатасарай 2:1

Голи: Жонас, 52; Луїзао, 67 - Подольскі, 58

Вилучення: Гайтан, 85 (Бенфіка)

__08Таблиця з офіційного сайту УЄФА

У групі D путівку в плей-офф забезпечив собі Манчестер Сіті. Команда Мануеля Пелегріні вдруге за два тижні здолала Севілью. Запорука перемоги Сіті була зроблена в першому таймі, коли "городяни" забили всі три голи.

Зазначимо, що Євген Коноплянка провів у цьому матчі на полі всі 90 хвилин.

В іншому матчі цієї групи Ювентус, граючи майже весь другий тайм у меншості, зумів втримати нічию в матчі з менхенгладбахською Боруссією.

Севілья - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Тремулінас, 25 - Стерлінг, 8; Фернандіньо, 11; Боні, 36

Боруссія М - Ювентус 1:1

Голи: Джонсон, 18 - Ліхтштайнер, 44

Вилучення: Ернанес, 53 (Ювентус)