6 грудня 2016, вівторок

Команда Коноплянки оформила путівку в півфінал Кубка Короля

Севілья виявилася на голову сильнішою за свого суперника у чвертьфіналі Кубка Іспанії

Севілья та Валенсія приєдналися до Барселони і Сельти в 1/2 фіналу Кубка Іспанії.

Домашня перемога Севільї з рахунком 2:0 над представником Сегунди Мірандесом фактично перетворила матч-відповідь на формальність.

Виїзна гра підтвердила повну перевагу андалусійців над своїм суперником. Перемога підопічних Унаї Емері у повторній грі була ще більш переконливою - голи на рахунку Іборри, Муньоса і Коке.

Євген Коноплянка вийшов на поле в стартовому складі, проте результативними діями не відзначився і був малоактивним на полі. На 69-й хвилині його замінив Гаель Какута.

Мірандес - Севілья 0:3 (перший матч - 0:2)

Голи: Іборра, 9 (з пенальті); Муньос, 70; Коке, 90+2

Мірандес: Фернандес - Кантеро, Гаффур, Галан (Гарсія, 46) - Карнісер, Кіхера, Морено, Ласаро - Агіляр (Провенсіо, 46), Пратс, Велес (Салінас, 46)

Севілья: Соріа - Ескудеро, Каррісу (Колодзейчак, 80), Рамі, Коке - Іборра, Н'Зонзі (Льоренте, 61) - Коноплянка (Какута, 69), Крістофоро, Вітоло - Муньос

Попередження: Ласаро, Кіхера - Каррісу, Н'Зонзі, Крістофоро

Останнім півфіналістом Кубка Іспанії стала Валенсія, яка після домашньої нічиєї з Лас-Пальмасом зуміла у виїзному матчі здобути перемогу.

Лас-Пальмас - Валенсія 0:1 (перший матч - 1:1)

Гол: Родріго, 20

Нагадаємо, напередодні Барселона впевнено вийшла в півфінал Кубка Короля, а Атлетіко зійшов з дистанції.