19 серпня 2017, субота

Капітан Шахтаря охарактеризував гру партнерів у переможному матчі з Андерлехтом

Срна (ліворуч) оцінив гру Кучера (праворуч) у матчі проти Андерлехта

Захисник і капітан Шахтаря Даріо Срна заявив про те, що його команда виконала велику роботу для досягнення успіху у першому поєдинку проти Андерлехта в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи, а також розповів про роль одноклубників у перемозі.

У коментарях офіційному сайту донецького клубу хорватський футболіст зазначив, що після перерви його колектив розслабився, тому що замінили "лідера команди" Тайсона.

"Бернард діяв добре, але він ще не готовий на сто відсотків. Не було Тараса Степаненка, проте дуже здорово відпрацював в центрі поля Макс Малишев разом з Коваленко. Так, Степаненко важливий гравець для «Шахтаря», але наша команда не залежить від одного футболіста", - додав Срна.

Капітан "Гірників" назвав автора другого м'яча Олександра Кучера лідером оборони, гра якого відчувається протягом поєдинку. На його думку, центрбек може бути прикладом професіоналізму для молодих партнерів у захисті - Івана Ордця та Сергія Кривцова.

Напередодні головний тренер Шахтаря Мірча Луческу заявив про те, що його підопічні заслужили цю перемогу, оскільки вони діяли дуже злагоджено і організовано, особливо в першому таймі.

Вчора, 10 березня, Шахтар на своєму полі переміг Андерлехт в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 3:1.