8 грудня 2016, четвер

Ювентус здобув восьму перемогу поспіль у чемпіонаті Італії

Ювентус - без п'яти хвилин чемпіон Італії

В рамках 35-го туру чемпіонату Італії з футболу Ювентус на виїзді обіграв Фіорентину.

У матчі з чемпіоном Італії Фіорентина намагалася грати активно і агресивно, завдаючи багато ударів по воротах Буффона. Однак перемогу Ювентуса зумовив більш високий клас туринської команди.

На 39-й хвилині було забито перший гол в цьому матчі - Манджукіч розстріляв ворота Тетерушану після скидки Поля Погба.

Під завісу поєдинку команди обмінялися голами. Спершу Калініч скористався помилкою Бонуччі і зрівняв рахунок, але через дві хвилини Мората приніс перемогу Ювентусу.

Перевага туринців над Наполі зросла до 12 очок, для завоювання Скудетто Ювентусу достатньо набрати одне очко в матчах або дочекатися осічки Наполі.

Фіорентина - Ювентус 1:2

Голи: Калініч, 81 - Манджукіч, 39; Мората, 83

Фіорентина: Тетерушану - Алонсо, Родрігес, Томовіч, Асторі - Бадель (Ронкалья, 88), Тельо (Фернандес, 62), Валеро, Ілічіч (Сарате, 54), Бернардескі - Калініч

Ювентус: Буффон - Барцальї, Бонуччі, Ругані - Ліхтштайнер (Куадрадо, 85), Евра, Хедіра, Леміна, Погба (Асамоа, 84) - Манджукіч, Дібала (Мората, 70)

Попередження: Родрігес - Ругані, Мората, Куадрадо

На 90-й хвилині Калініч не забив пенальті (воротар)

Голи: Перес, 7 - Сансоне, 2; Пелузо, 75; Тротта, 90+4

Нагадаємо, напередодні Інтер зберіг інтригу в боротьбі за третє місце в чемпіонаті Італії, вдома обігравши Удінезе з рахунком 3:1.