10 грудня 2016, субота

Ювентус наблизився на відстань однієї перемоги від завоювання чемпіонства в Італії

Ювентусу залишилося зробити останній крок до завоювання чемпіонського титулу

В рамках 34 туру чемпіонату Італії Ювентус на своєму полі розгромив Лаціо.

З перших хвилин "Стара синьйора" заволоділа перевагою в матчі і насіла на ворота римлян. На початку матчу Лаціо рятував Маркетті, але і він виявився безсилим, коли під завісу першого тайму Манджукіч відправив м'яч у ворота після розіграшу кутового.

На початку другого тайму результат зустрічі був вирішений після видалення Патріка у складі гостей. Через кілька хвилин за фол Джентілетті у власному штрафному Лаціо був покараний ще й 11-метровим, який реалізував Дібала. Через 12 хвилин аргентинець оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі.

3:0 - Ювентусу залишилося здобути одну перемогу в наступних чотирьох турах, щоб завоювати п'яте Скудетто поспіль.

Ювентус - Лаціо 3:0

Голи: Манджукіч, 39; Дібала, 52 (з пенальті), 64

Ювентус: Буффон - Барцальї, Бонуччі, Ругані - Ліхтштайнер, Хедіра (Стураро, 70), Ернанес, Погба (Асамоа, 82), Алекс Сандро - Манджукіч, Дібала (Дзадза, 75)

Лаціо: Маркетті - Патрік, Джентілетті, Худт, Луліч - Пароло (Мілінковіч-Савіч, 46), Білья (Катальді, 77), Оназі - Феліпе Андерсон (Баста, 54), Джорджевіч, Кейта

Попередження: Стураро - Патрік, Луліч

Вилучення: Патрік, 48

Рома залишила за собою шанси на завоювання прямої путівки в Лігу чемпіонів, обігравши у звітному турі на своєму полі Торіно. Перемогу римлянам приніс своїм дублем Франческо Тотті.

Рома - Торіно 3:2

Голи: Манолас, 66; Тотті, 87, 89 (з пенальті) - Белотті, 35 (з пенальті); Мартінес, 81

Рома: Щесни - Емерсон (Джеко, 59), Рюдігер, Манолас, Майкон - Найнгголан, Кейта (Тотті, 86), Флоренці - Ель Шаараві (Пьяніч, 80), Перотті, Салах

Торіно: Паделлі - Моретті, Глік, Максімовіч - Сільва (Молінаро, 63), Гацци (Едера, 90+5), Баселлі (Вівес, 72), Обі, Перес - Белотті, Мартінес

Попередження: Флоренці - Белотті, Паделли, Глік

Результати інших матчів 34 туру італійської Серії А:

Сассуоло - Сампдорія 0:0

Дженоа - Інтер 1:0

Гол: Де Майо, 77

К'єво - Фрозіноне 5:1

Голи: Флорес, 36, Пеллисьє, 47 (з пенальті), 80, Рігоні, 58, Сардо, 60 - Д. Чіофані, 6

Палермо - Аталанта 2:2

Голи: Васкес, 2, Струна, 76 - Борьєлло, 11 (пен), Палетта, 55

Удінезе - Фіорентина 2:1

Голи: Сапата, 2, Теро, 54 - Сарате, 24

Емполі - Верона 1:0

Гол: Маккароне, 51

Нагадаємо, напередодні Наполі здобув найрозгромнішу перемогу в сезоні, обігравши на своєму полі Болонью з рахунком 6:0.