26 липня 2017, середа

Ярмоленко поділився очікуваннями від гри зі Словенією

Один з лідерів збірної України прокоментував настрій перед грою
За словами самого футболіста, неприємна традиція вильоту на стадії плей-офф повинна перерватися вже в найближчому майбутньому. Нинішнє покоління гравців не грало проти Словенії у 1999, тому їм буде не важко впоратися з моральним тиском. "Всі знають, що таке гол, пропущений на своєму полі. Треба грати збалансовано, шукати свої моменти. Взагалі,
Андрій заради перемоги готовий навіть на таку боротьбу

Один з лідерів збірної України прокоментував настрій перед грою.

"Всі знають, що таке гол, пропущений на своєму полі. Треба грати збалансовано, шукати свої моменти. Взагалі, найважливіше — створювати шанси. Якщо їх буде стільки, скільки було в матчі з іспанцями, необхідно реалізовувати їх з "холодною головою", - заявив футболіст прес-службі Федерації футболу України.

На питання про те, що стало причиною прикрої поразки з І=іспанцями, у грі з якими вдалося створити багато моментів, Андрій заявив, що клас. У тому матчі у команди суперників були більш технічні футболісти, ніж є в розпорядженні тренера збірної Словенії.

Нагадаємо, що гра Україна – Словенія розпочнеться о 19:00, сьогодні, 14 листопада. Місце зустрічі – стадіон Арена Львів.