9 грудня 2016, п'ятниця

Іспано-німецький успіх. Визначилися перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Роналду знову забив гол Ромі

У матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал і Вольфсбург оформили путівки до чвертьфіналу турніру завдяки перемогам над Ромою (2:0) і Гентом (1:0) відповідно.

В обох поєдинках глядачі побачили голи у другому таймі. Мадридці змогли відкрити рахунок на 64-й хвилині. Це Лукас Васкес, отримавши пас від Модріча, накрутив Діня і навісив у штрафний, де Роналду випередив захисника і відправив м'яч під поперечину.

Через всього чотири оберти секундної стрілки Реал вів 2:0. Роналду і Хамес Родрігес втекли від захисників, португалець віддав пас на колумбійця на край штрафного, а той, трохи зблизившись з воротарем, послав м'яч з гострого кута під дальню штангу.

Рома не змогла забити навіть м'яч престижу, а тому поступилася за сумою двох матчів 0:4.

Реал - Рома 2:0 (перший матч - 2:0)
Голи: Роналду, 64, Хамес Родрігес, 68

Реал: Навас, Даніло, Пепе, Рамос, Марсело, Модріч (Хесе Родрігес, 75), Кроос, Каземіро (Ковачіч, 84), Бейл (Лукас Васкес, 61), Роналду, Хамес Родрігес

Рома: Щесни, Дінь, Перотті, Джеко, Салах, П'яніч (Венкер, 46), Кейта (Майкон, 86), Ель Шаараві (Тотті, 74), Флоренці, Манолас, Зукановіч

Попереджені: Данило - Зукановіч

У Німеччині Вольфсбург зміг відзначитися на 74-й хвилині, коли після передачі Юліана Дракслера своє ім'я на табло записав Андре Шюррле. Його взяття воріт стало єдиним у матчі.

За сумою двох поєдинків німецька команда виграла з результатом 4:2.

Вольфсбург - Гент 1: 0 (перший матч - 3:2)
Гол: Шюррле, 74

Вольфсбург: Кастельс, Треш, Кнохе, Данте, Родрігес, Гілавогі, Густаво, Арнольд (В'єйрінья, 83), Дракслер (Каліджурі, 78), Шюррле (Шафер, 89), Крузе

Гент: Селсо, Рафінья (Фоке, 78), Нільсен Білле, Гершон, Асаре, Деягере, Нето, Кумс, Маттон (Сейф, 68), Мілічевіч, Сімон (Кулібалі, 70)