26 липня 2017, середа

Іспанія втратила двох ключових гравців перед матчем з Україною

У грі в Києві не зможуть взяти участь Альваро Мората і Давід Сілва
Обидва футболісти отримали пошкодження ще в першому таймі домашнього для іспанців матчу проти Люксембургу (4:0). Вісенте дель Боске вирішив не ризикувати здоров'ям гравців і зробив заміни у тому ж першому таймі. Сілва був замінений на 11-й хвилині, Мората - на 33-й хвилині. Давід Сілва отримав травму щиколотки, тому він пробуде мінімум три тижні
Альваро Мората не зміг через травму дограти поєдинок проти Люксембургу

У грі в Києві не зможуть взяти участь Альваро Мората і Давід Сілва.

Обидва футболісти отримали пошкодження ще в першому таймі домашнього для іспанців матчу проти Люксембургу (4:0).

Вісенте дель Боске вирішив не ризикувати здоров'ям гравців і зробив заміни у тому ж першому таймі. Сілва був замінений на 11-й хвилині, Мората - на 33-й хвилині.

Давід Сілва отримав травму щиколотки, тому він пробуде мінімум три тижні без футболу.

Альваро Мората травмував коліно, однак медики не виключають, що у нього є тріщина в малогомілковій кістці правої ноги, через що він пропустить не менше місяця, повідомляє портал AS.

Однак дещо пізніше Мората сам спростував цю інформацію. У своєму Твіттері він написав, що буде готуватися до матчу Ювентуса проти Інтера, який відбудеться 18 жовтня.

Матч Україна-Іспанія відбудеться 12 жовтня в Києві на НСК Олімпійський.

Нагадаємо, що гол Альваро Морати приніс перемогу Іспанії у першому матчі з Україною.

Раніше повідомлялося, що збірна України втратила двох гравців перед грою з іспанцями.

Нагадаємо, що Іспанія вже забезпечила собі вихід на Євро-2016.