10 грудня 2016, субота

Хет-трик Роналду вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів

Роналду став головним творцем перемоги над Вольфсбургом

Мадридський Реал вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, обігравши за сумою двох матчів Вольфсбург з рахунком 3:2.

З перших хвилин мадридці влаштували облогу воріт суперника, раз за разом створюючи небезпечні загрози. Здавалося, що забитий м'яч у ворота Дієго Бенальо - питання часу. Так і сталося - Вольфсбург зумів протриматися лише 15 хвилин. На 16-ому оберті секундної стрілки Карвахаль прострілив в штрафну, м'яч зачепив Арнольда і відскочив точно на ногу Роналду, якому не склало труднощів розстріляти Бенальо.

Через півтори хвилини Роналду оформив дубль. Кроос подав м'яч з кутового на ближню стійку, де першим виявився португалець і головою переправив м'яч у дальній кут воріт. До кінця тайму активність Реала дещо зменшилася, але в другому таймі "вершкові" почали атакувати з новою силою.

На 60-й хвилині Модріч прострілив у штрафну, м'яч зачепив ногу Гілавогі і влучив у коліно Налдо, від якого попрямував у ствір, але Бенальо врятував свою команду. Через шість хвилин Рамос після подачі кутового влучив у штангу. Однак на 77-й хвилині вже ніщо не завадило Реалу забити третій м'яч: Модріч був збитий поблизу воріт Бенальо, а Роналду чудово виконав штрафний удар, потрапивши точно в "дірку" в стінці між Луїсом Густаво і Гілавогі.

Надалі "вершкові" грамотно оборонялися, не дозволивши супернику створити передумов для забитого гола. 3:0 - Реал зумів відіграти перевагу в два м'ячі і впевнено вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Реал - Вольфсбург 3:0

Голи: Роналду, 15, 17, 77

Реал: Навас - Карвахаль, Пепе, Рамос, Марсело - Каземіро, Модріч (Варан, 90+2), Кроос - Бейл, Бензема (Хесе, 84), Роналду

Вольфсбург: Бенальо - Вієйрінья, Налдо, Данте, Р. Родрігес - Луїс Густаво, Гілавогі (Дост, 80) - Бруно Енріке (Каліджурі, 72), Арнольд, Дракслер (Крузе, 32) - Шюррле

Попередження: Роналду - Арнольд, Густаво, Данте, Вієйрінья