9 грудня 2016, п'ятниця

Гол Коноплянки поставив крапку у півфінальній перемозі Севільї в Кубку Короля - відео

Євгену Коноплянці вистачило 15 хвилин, щоб розпечатати ворота Сельти

Євген Коноплянка відзначився голом у другому матчі півфінального протистояння Сельти і Севільї в Кубку Іспанії.

Після впевненої перемоги Севільї в першій грі з рахунком 4:0 матч-відповідь практично був позбавлений інтриги.

Проте дубль Яго Аспаса змусив гравців Севільї зібратися у другому таймі звітної зустрічі і зрівняти рахунок. Через дві хвилини після другого голу Аспаса відставання андалусійців скоротив Банега, а за кілька хвилин до закінчення гри Євген Коноплянка, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок.

Севілья здобула впевнену перемогу за сумою двох матчів і зустрінеться у фінальному матчі Кубка Іспанії з Барселоною 21 травня.

Сельта - Севілья 2:2 (перший матч - 0:4)

Голи: Аспас, 35, 55 - Банега, 57; Коноплянка, 87

Сельта: Бланко - Планас, Гомес, Мальо, Васс (Хоні Кастро, 65) - Ернандес, Діас (Радойя, 69) - Бонгонда, Аспас, Орельяна - Гвідетті (Сене, 73)

Севілья: Ріко - Ескудеро, Колодзейчак, Рамі, Коке - Іборра (Н'Зонзі, 56), Каррісу (Крістофоро, 63) - Крон-Делі, Банега (Коноплянка, 72), Вітоло - Гамейро

Попередження: Планас, Ернандес - Банега, Ріко, Гамейро, Н'Зонзі

Вилучення: Н'Зонзі, 90+3

На 60-й хвилині Гвідетті (Сельта) не реалізував пенальті

Нагадаємо, Барселона оформила путівку в фінал Кубка Іспанії після впевненої перемоги за сумою двох матчів над Валенсією.