27 липня 2017, четвер

Гол екс-гравця Шахтаря допоміг Баварії перемогти команду Кравця в чемпіонаті Німеччини

Баварія ще на крок наблизилася до чемпіонства

В рамках 29-го туру німецької Бундесліги Баварія на виїзді переграла Штутгарт.

Поєдинок не вийшов простим для Баварії, незважаючи на підсумкові цифри на табло. На самому початку поєдинку мюнхенців врятував Нойєр після небезпечного удару Дідаві, не увійшов у гру Відаль, якого Гвардіола змушений був замінити ще в першому таймі.

Відкрити рахунок Баварії вдалося в середині першого тайму: простріл Рібері зрізав у свої ворота Нідермайєр. На 52-й хвилині перевагу баварців подвоїв Алаба.

Проте через 10 хвилин "шваби" повернули інтригу - помилкою Левандовські в своїй штрафній скористався Дідаві і переграв Нойєра. Під кінець зустрічі господарі пішли в атаку великими силами, але нарвалися на контратаку, яку красивим дальнім ударом завершив екс-гравець Шахтаря Дуглас Коста.

Завдяки перемозі Баварія відірвалася від дортмундської Боруссії на вісім очок.

Штутгарт - Баварія 1:3

Голи: Дідаві, 63 - Нідермайєр, 31 (у свої ворота); Алаба, 52; Коста, 89

Штутгарт: Титонь, Інсуа, Шуніч, Кляйн, Швааб, Нідермайєр, Костіч, Дідаві, Рупп (Тащі, 75), Вернер, Кравець

Баварія: Нойєр, Бернат, Алаба, Кімміх (Коста, 75), Мартінес, Рафінья, Відаль (Мюллер, 27), Хабі Алонсо, Рібері, Гетце (Алькантара, 69), Левандовскі

Вилучення: Данте, 90+1 (Вольфсбург)

Нагадаємо, на цьому тижні Баварія переграла Бенфіку в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:0.