4 грудня 2016, неділя

Гармати промовчали. Арсенал зазнав домашньої поразки в матчі з Барселоною в Лізі чемпіонів

Дубль Мессі дозволив Барселоні зробити величезний крок на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал програв Барселоні з рахунком 0:2..

З перших хвилин Барселона впевнено заволоділа м'ячем, Арсенал більше намагався грати на контратаках, але тим не менш на старті поєдинку гострішими були саме господарі.

Ближче до середини тайму моменти почали виникати біля воріт Петера Чеха, проте по-справжньому небезпечних загроз зірковий напад Барселони в першому таймі створити не зміг.

У другому таймі гра пожвавішала, команди почали грати на зустрічних курсах. Переможцями з гострої гри вийшли каталонці. На 71-й хвилині зразкова контратака Барселони закінчилася виходом Неймара і Мессі на одного захисника. Бразилець вивів на порожні ворота аргентинця, який бездоганно скористався своїм шансом.

Гол трохи підкосив Арсенал, моменти біля воріт Петра Чеха виникали все частіше. На 79-й хвилині Луїс Суарес не використав 100-відсотковий момент, з кількох метрів влучивши у стійку. Однак через кілька хвилин Мессі заробив пенальті і сам його бездоганно виконав.

0:2 - домашня поразка Арсенала практично позбавляє лондонців шансів поборотися за путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Арсенал - Барселона 0:2

Голи: Мессі, 71, 83 (з пенальті)

Арсенал: Чех - Монреаль, Косьєльні, Мертезакер, Беллерін - Коклен (Фламіні, 82), Ремсі - Санчес, Озіл, Окслейд-Чемберлен (Уолкотт, 50) - Жиру (Уелбек, 73)

Барселона: Тер Штеген - Альба, Маскерано, Піке, Алвес - Іньєста, Бускетс, Ракітіч - Неймар, Суарес, Мессі

Попередження: Монреаль, Піке