8 грудня 2016, четвер

Зоря врятувалася у матчі проти Сталі і зберегла двоочкове відставання від Динамо

Зоря змогла врятувати матч проти Сталі

Луганська Зоря в рамках сьомого туру чемпіонату України в Запоріжжі зіграла внічию зі Сталлю з Кам'янського.

Незважаючи на статус фаворита матчу, підопічні Вернидуба вже на 15-й хвилині пропустили м'яч у свої ворота - відзначився ганський легіонер гостей Кварі Карікарі.

У дебюті другого тайму Денис Васін подвоїв перевагу команди з Кам'янського до двох голів. Однак спокійно довести справу до перемоги "сталеварам" завадили два видалення, якими зуміли скористатися луганчани.

Протягом двох хвилин Любеновіч та Караваєв змогли відновити паритет у цьому матчі, але більшого підопічні Вернидуба домогтися не зуміли.

2:2 - Зоря набрала одне очко в турнірній таблиці і, як і раніше, відстає від Динамо на два очки. Сталь, маючи шість очок в активі, розташувалася на дев'ятій сходинці.

Зоря — Сталь 2:2

Голи: Любеновіч, 81, Караваєв, 83 — Карікарі, 16, Васін, 55

Зоря: Шевченко, Сухоцький (Ліпартія, 63), Сіваков, Гордієнко (Пауліньо, 55), Каменюка, Петряк, Караваєв, Любеновіч, Гречишкін, Чечер, Бонавентура (Безбородько, 72)

Сталь: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Стаменков, Воронін, Карасюк, Каленчук (Малакян, 41), Деул (Кравченко, 90), Малакян, Васін, Карікарі (Дебелко, 67)

Попередження: Сухоцький, Петряк — Малакян, Воронін, Карасюк, Паньків

Вилучення: Воронін, 47, Малакян, 85

Нагадаємо, напередодні Шахтар розійшовся миром з "Динамо" і зберіг відрив від киян в турнірній таблиці чемпіонату України.