18 серпня 2017, п'ятниця

Зоря виграла перший матч у сезоні, Шахтар з труднощами здолав Олександрію. Результати суботи в чемпіонаті України

Ардін Даллку приніс Ворсклі перемогу над Сталлю

У суботу, 12 серпня, відбулися три матчі п'ятого туру чемпіонату України з футболу.

Луганська Зоря здобула першу перемогу в новому сезоні Прем'єр-ліги, на виїзді обігравши новачка рівненський Верес. Єдиний м'яч у цій зустрічі був забитий під завісу другого тайму, його на свій рахунок записав орендований у Динамо півзахисник луганського клубу Владислав Калитвинцев.

Після цієї перемоги Зоря набрала п'ять очок в турнірній таблиці і піднялася на восьму позицію, Верес залишився п'ятим.

Верес - Зоря 0:1

Гол: Калитвинцев, 76

Верес: Бандура - Адамюк, Борзенко, Іщенко, Сімінін - Карасюк, Федорчук, Е.Пасіч (Кобін, 46), Г.Пасіч (Волошинович, 77) - Степанюк, Гринь (Сергійчук, 65)

Зоря: Шевченко - Сухоцький, Прийма, Гордієнко, Опанасенко, Чечер - Калитвинцев, Гречишкін, Бабенко (Харатін, 66), Луньов (Кабаев, 72) - Юрі (Сваток, 87)

Попередження: Степанюк - Сухоцький, Прийма, Харатін, Юрі

Полтавська Ворскла здобула третю перемогу в новому чемпіонаті. У звітному турі команда Василя Сачка на Оболонь-Арені в Києві обіграла кам'янську Сталь. Результат зустрічі вирішив один-єдиний м'яч, який був забитий вже в компенсований час: Шарпар розігнав контратаку полтавців і вивів Ардіна Даллку один на один з воротарем, а албанець холоднокровно реалізував свій шанс.

Ворскла набрала десять очок в турнірній таблиці і піднялася на третє місце, Сталь знаходиться на шостій позиції.

Сталь - Ворскла 0:1

Гол: Даллку, 90+1

Сталь: Пеньков - Тимчик, Данієлян, Грачов, Михайличенко - Г. Малакян (Якимів, 86), Е. Малакян, Месхі, Задерака (Нехаєв, 66) - Мисик (Костенко, 78) - Кузик

Ворскла: Ткаченко - Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко - Чеснаков, Шарпар - Кадимян (Кулач, 74), Кравченко (Загорулько, 68), Ребенок (Луценко, 90+4) - Коломоєць

Попередження: Якимів - Шарпар, Кравченко

Чемпіон України донецький Шахтар виграв третій матч поспіль, здобувши важку виїзну перемогу над Олександрією. "Гірники" пропустили в цьому матчі першими - після подачі кутового красивим голом відзначився Банада. Раділа команда Володимира Шарана недовго - вже через три хвилини Фред вирівняв цифри на табло.

Переможний м'яч Шахтар забив вже у другому таймі. На 60-й хвилині Бернард виконав навіс від лицьової лінії, а Феррейра з метра увігнав м'яч у сітку.

2:1 - Шахтар заробив трудові три очки і продовжив погоню за Динамо в турнірній таблиці.

Олександрія - Шахтар 1: 2

Голи: Банада, 38 - Фред, 41, Феррейра, 60

Олександрія: Паньків - Бацула, Бондаренко, Гітченко, Чеботаєв (Каленчук, 87) - Старенький (Полярус, 63), Запорожан - Цуріков, Грицук, Банада - Сітало (Пономар, 64)

Шахтар: П'ятов - Ісмаїлі, Ракицький, Кривцов, Срна - Фред, Степаненко - Бернард (Азеведо, 90+2), Коваленко (Алан Патрік, 76), Марлос (Петряк, 84) - Феррейра

Попередження: Запорожан, Банада - Степаненко, Кривцов, Срна, Марлос, Коваленко, Фред

Нагадаємо, напередодні в стартовому матчі п'ятого туру чемпіонату України Динамо на своєму полі розгромило Зірку.