3 грудня 2016, субота

Збірна США оформила вихід до чвертьфіналу домашнього Кубка Америки - відео

Демпсі забив вирішальний гол

Завершилися матчі групового етапу в квартеті А. США обіграли Парагвай, а Колумбія поступилася Коста-Ріці.

Гол Клінта Демпсі дозволив збірній США оформити вихід до чвертьфіналу домашнього Кубка Америки.

США – Парагвай 1:0

Голи: Демпсі, 27

США: Гьюзан, Йедлін, Кемерон, Брукс, Джонсон, Зардес, Бредлі, Джонс, Бедойя (Зусі, 75), Демпсі (Ороско, 50), Вуд (Бекерман, 83)

Парагвай: Віллар, да Сілва, Гомес, Бальбуена (Ітурбе, 46), Самудио, Альмірон, Ортіс (Рохас, 55), Айяла, Гонсалес, Санабріа (Бенітес, 63), Лескано

Попередження: Йедлін, Бредлі, Вуд, Ороско, Джонс – Ортіс, Рохас, Айяла

Вилучений: Йедлін, 48 (США)

Колумбія достроково оформила вихід у чвертьфінал Кубка Америки, тому тренер дозволив дав відпочити лідерам у матчі проти Коста-Ріки. Рахунок гри не вплинув на остаточну розстановку сил за підсумками групового етапу у цьому квартеті.

Колумбія – Коста-Ріка 2:3

Голи: Фабра, 6, Морено, 73 – Венегас, 2, Фабра, 34 (автогол), Борхес, 58

Колумбія: Сапата, Медіна, Акілар (Куадрадо, 66), Міна, Фабра, Перес (Родрігес, 46), Санчес, Селис, Морено Дуран (Кардона, 46), Мартінес, Морено

Коста-Ріка: Пембертон, Сальватьерре (Ов'єдо, 46), Вастон, Акоста, Кальво, Матарріта, Руїс (Кемпбелл), Борхес (Техеда, 78), Асофейфа, Боланьос, Венегас

Попередження: Мартінес – Асофейфа, Пембертон, Вастон, Кемпбелл

.jpg_108

Раніше три голи Ліонеля Мессі дозволили Аргентині вийти в чвертьфінал Кубка Америки.

За підсумками другого туру в групі C південноамериканської першості до чвертьфіналу пробилися Венесуела і Мексика, тоді як Уругвай втратив навіть теоретичну можливість вийти в плей-офф.

В рамках другого туру групового етапу південноамериканського чемпіонату з футболу збірна Бразилії розгромила Гаїті з рахунком 7:1, а Еквадор і Перу розійшлися миром - 2:2.