9 грудня 2016, п'ятниця

Гонитва Мессі за трофеєм у збірній. Визначилися всі чвертьфіналісти Кубка Південної Америки - відео

У чвертьфіналі Аргентина зіграє проти Венесуели

За підсумками завершальних матчів групового етапу чемпіонату Південної Америки стали відомі всі учасники першого раунду плей-офф.

Шанси на вихід з групи мала збірна Панама, якби обіграла чинного чемпіона континенту Чилі. Але фаворит не залишив шансів супернику, незважаючи на пропущений вже на 5-й хвилині м'яч від Мігеля Камарго, і тому пробився у плей-офф. Вже на перерву команди пішли з перевагою "Ла Роха" після дубля від Едуардо Варгаса. У другому таймі ще два голи у чилійців провів Алексіс Санчес, тоді як суперник відзначився лише одним результативним ударом авторства Абдиеля Арройо - 2:4.

Чилі – Панама — 4:2
Голи: Варгас, 15, 43, Санчес, 50, 89 – Камарго, 5, Арройо, 75

Чилі: Браво, Фуенсаліда, Хара, Ісла, Босежур (Пуч, 60), Діас, Медель (Роко, 90), Відаль (Ернандес, 90), Арангіс, Варгас, Санчес

Панама: Пенедо, Мачадо, Енрікес, Каммінгс, Міллер, Гомес, Енріке, Камарго, Кінтеро, (Буйтраго, 71), Техада (Арройо, 46), Нурсе (Торрес, 46)

Попереджені: Ісла – Камарго, Каммінгс, Енрікес

Перше місце в групі D посіла збірна Аргентини, яка не залишила шансів Болівії - 3:0. Підсумковий рахунок був оформлений уже на 32-й хвилині завдяки м'ячам Еріка Ламели, Есекьеля Лавессі і Віктора Куести. Лідер "альбі-селестес" Ліонель Мессі з'явився на полі після перерви.

Аргентина – Болівія 3:0
Голи: Ламела, 13, Лавессі,15, Куеста, 32

Аргентина: Ромеро, Ронкалья, Морі, Отаменді (Майдана, 75) , Куеста, Краневіттер, Банега (Більяр, 46), Ламела, Ігуаїн (Мессі, 46), Лавессі, Агуеро

Болівія: Лампе, Сааведро, Гутьєррес, Сентено, Мелеан, Баес, Кампос, Смедберг-Даленсе (Альгараньяс, 85), Асоге, Арсе (Пінто, 46), Дук (Бехарано, 24)

Попереджені: Банега, Куеста – Сентено, Кампос, Мелеан

У чвертьфіналі Копа Америка-2016 зіграють:

17 червня, США – Еквадор

18 червня, Аргентина – Венесуела

19 червня, Перу  Колумбія

19 червня, Чилі – Мексика

Раніше на Копа Америка збірна Бразилії не змогла обіграти Перу, поступившись 0:1, а тому сенсаційно покинула турнір після групової стадії.