12 грудня 2017, вівторок

Визначилися перші півфіналісти Ліги чемпіонів

Реал пройшов Баварію у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Іспанські Реал і Атлетіко стали першими півфіналістами Ліги чемпіонів, обігравши в чвертьфіналі по сумі двох матчів Баварію і Лестер відповідно.

Маридскому Реалу для перемоги над Баварією знадобилося 120 хвилин. Після виїзної перемоги з рахунком 2:1, команда Зідана в основний час поступилася з аналогічним рахунком на Сантьяго Бернабеу. У першому таймі команди створили багато небезпечних моментів біля обох воріт, але відзначитися не змогли, тому основні події перенеслися на другий тайм.

На 53-й хвилині у ворота Реала був призначений пенальті за фол Каземіро проти Роббена, а вирок холоднокровно виконав Левандовські.

На 76-й хвилині Реал вирівняв цифри на табло: Каземіро відвоював м'яч у центрі поля, навісив у штрафну на Роналду, той у фірмовому стилі перевисів всіх і переправив м'яч у сітку. Проте через пару хвилин Баварія знову повернула собі перевагу. Мюллер зробив скидку на Левандовські, який перебував в офсайді, але Начо і Рамос на розібралися між собою, і від ноги останнього м'яч повільно закотився у ворота.

За п'ять хвилин до кінця основного часу матчу Баварія залишилася в меншості: арбітр Віктор Кашшаі прийняв неоднозначне рішення показати другу жовту картку Артуро Відалю за фол проти Асенсіо.

Баварія зробила ставку на оборону, знявши з гри єдиного нападника Роберта Левандовські, але в додатковий час не зуміла уникнути поразки. На 99-й хвилині матчу Роналду оформив дубль, принявши м'яч у центрі чужого штрафного і потужно пробивши Нойєра. Як показав повтор, португалець це зробив з метрового офсайду.

Через 10 хвилин Роналду забив свій сотий гол у Лізі чемпіонів і зняв всі питання про переможця цього протистояння. Остаточний рахунок у матчі встановив Асенсіо на 112-й хвилині.

4:2 в матчі і 6:3 за сумою двох зустрічей - чинний переможець Ліги чемпіонів Реал з труднощами виходить у півфінал.

Реал – Баварія 4:2 (перший матч - 2:1)

Голи: Роналду, 76, 105, 109, Асенсіо, 112Левандовські, Рамос, 78 (атвогол)

Реал: Навас — Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело — Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачіч, 114)— Іско (Васкес, 71), Бензема (Асенсіо, 64), Роналду

Баварія: Нойєр — Лам, Хуммельс, Боатенг, Алаба — Хабі Алонсо (Мюллер,75), Відаль — Роббен, Алькантара, Рібері (Коста, 71) — Левандовські (Кімміх, 88)

Попередження: Каземіро — Відаль, Алонсо, Роббен, Хуммельс

Вилучення: Відаль, 84

В іншому чвертьфіналі Атлетико здобув перемогу над Лестером. Після мінімальної домашньої перемоги на виїзді "матрацники" зіграли в прийнятну для себе нічию 1:1.

Рахунок у грі відкрив Сауль, який замкнув подачу Феліпе Луїса з флангу, а в другому таймі Варді зрівняв рахунок, вдало зігравши на добиванні.

1:1 в Лестері та 2:1 за сумою двох матчів - Атлетіко виходить в третій півфінал Ліги чемпіонів за останні чотири роки.

Лестер — Атлетіко 1:1 (перший матч — 0:1)

Голи: Варді, 61 — Сауль, 26

Лестер: Шмейхель — Сімпсон, Морган (Амартей, 84), Беналуан (Чілвелл, 46), Фухс — Марез, Ндіді, Дрінкуотер, Олбрайтон — Окадзакі (Ульоа, 46), Варді

Атлетіко: Облак — Хуанфран (Ернандес, 56), Годін, Савіч, Філіпе Луїс (Корреа, 74) — Сауль, Габі, Хіменес, Коке — Феррейра-Карраско (Торрес, 69), Грізманн